Lista ocen Fiat Croma II 1.9 8v Multijet 120KM 88kW 2005-2010 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dudek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Minimalnie za wąski fotel kierowcy. Mógłby też być trochę przesunięty w lewo. Kierownica mogłaby opuszczać się niżej. Przy wsiadaniu/wysiadaniu naciska się lekko dźwignię regulacji wysokości fotela, co sprawia, że po kilku wejściach/wyjściach fotel znajduje się w najniższej pozycji. Te wszystkie uwagi należy rozpatrywać przez pryzmat, że ja gabarytowo trochę nietypowy jestem, choć w innych samochodach tych problemów nie miałem. :)
~..DaVid..
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Wszystko jest po ręką (mogli ogrzewanie na tylną szybę dać w innym miejscu. Nieco mały schowek obok pasażera. (już peugeot 206 ma większy). Jeśli chodzi o bagażnik jest jedynie dobry (za wysoki próg). Lewarek od zmiany biegów jest wysoko umieszczony. Czasem denerwujący podłokietnik w trakcie ,,zaciągania ręcznego\". Wysokiej klasy wykończenia.
~ponirek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Brak, brak i jeszcze raz brak schowków, miejsc na kubki, butelki itd. To wstyd aby w takim dużym aucie tego brakowało. Nie wiem jak Fiat go traktuje, bo chyba nie jako rodzinne, a jak limuzyne. Niech się przyjrzą w jakim użyciu jest częściej. Ja obstwiam rodzinne wiec prosze o schowki, szufladki etc.
~maras55553
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Brak ergonomii. Uchwyt na kubek ma głębokość 2 cm. Brawo. Brak miejsca na nogi na bok dla kierowcy. Bardzo mały zakres regulacji kierownicy przez co trudno dobrać sobie pozycję za kierownicą.
~cinek156
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
bardzo dużo miejsca ,nie ma auta w śród dostępnych vanów z tak dużą przestrzenią użytkową a jeździłem C4 picasso i mazdą 5 w tych autach tylne kanapy są śmiesznie wąskie i małe
~robert
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Dobrze ale nie super. Brakuje schowka na napoje z prawdziwego zdarzenia. Zaciąganie hamulca ręcznego jest nieco utrudnione przez dalego sięgający podłokietni.
~godol
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Automatyczna dwustrefowa klima, podparcie lędźwiowe foteli, wszystko na swoim miejscu. Hamulec ręczny jak dla mnie nie stanowi problemu.
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Od zawsze jeżdżę włoszczyzną, więc dla mnie wszystko jest pod ręką. Moim zdaniem, bardzo wygodna jest obsługa nawigacji i komputera.
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
ogólnie dobrze ale schowki w drzwiach niepraktyczne, jedynie ten środkowy klimatyzowany. Fajna sprawa jest podójna podłoga bagaznika
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu. Bardzo wygodny dostęp do kokpitu. Jedynie lewarek od skrzyni jest za blisko panelu sterowania nawiewami.