Lista ocen Fiat Croma II 1.9 8v Multijet 120KM 88kW 2005-2010 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Doskonała relacja jakości do ceny. Generalnie Ludzie Cromiarze uważajcie na serwisy patrzcie im na ręce bo oni nie radzą sobie ze wszystkimi rzeczami, łupią niemiłosiernie po kieszeni, a jeśli się znacie choć trochę na samochodach to ten samochód mocno spokrewniony z oplem nie będzie nigdy stanowić dla Was problemów.
~Miecio007
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Auto nie doceniane, jako nowe zle bylo wycenione za drogie jak na fiata i malo firm decydawalo sie na zakup tego auta przez to na rynku nie ma za duzo ogloszen po za tym sa to przewaznie auta od osob prywatnych z malymi przebiegamiale za to za prztstepna cene mozemy miec swietny samochod swietnie wyposazony
~dżony-świstak
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Stosunek ceny do jakości oceniam jako bardzo dobry, z tym że zastrzegam iż wersję EMOTION 150 koni kupiłem o blisko 14 tys. złotych taniej niż w cenniku. Za pieniądze które zapłaciłem mógłbym mieć 307 sw z silnikiem 138 km ale uboższym wyposażeniem.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Kupiłem nowy z poprzedniego rocznika i był to model wychodzący z produkcji więc zapłaciłem taniej, za te pieniądze mogłem mieć Skodę Octavię. Octavią jeździłem jakiś czas służbowo i nie umywa się do Cromy.
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Niech ktoś mi pokaże drugi taki samochód z tego rocznika, w takiej wersji i w cenie poniżej 20k. Może ewentualnie Mondeo. Zaryzykowałem Fiata - mam nadzieję, że nie będę żalować.
~maniek28
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
same superlatywy...no i co że fiat dość już mam niemieckiego złomu oraz japońskiej bezawaryjności rodem z Turcji np miałem toyote corole verso -przeciętne auto nękające usterki
~ponirek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Dobrze tylko dlatego że po 2-3 latach kupuję się je za 40% ceny. Wówczas można jakioś ścierpiec usterki. Za blisko 100 tys chyba bym opluł sprzedawcę.
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Za cenę Focusa, Astry ma się innej klasy samochód. I to nie jest tylko klasa na papierze, ale również w rzeczywistości. Warto.
~Super_okulista
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Jak wcześniej pisałem nie ma drugiego samochodu na rynku polskim tej klasy ,tak komfortowego w tej cenie .
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
7,7