Lista ocen Fiat Croma II 1.9 8v Multijet 120KM 88kW 2005-2010 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Duży rozstaw osi wiec i podróżowanie wygodne, pozycja za kierownica nieco wyższa wiec wygodna, miejsca duzo szczególnie z tyłu, tylny tunel prawie niewidoczny , siedzi sie wyżej niz w sedanie przez co jest znacznie więcej miejsca na nogi. Duże długie auto wiec do tyłu nie ma rewelacji ale kwestia wyczucia samochodu a maluch to to nie jest.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
duże przeszklenia ułatwiają obserwację, jednak ciężko wyczuć gdzie się samochód kończy i zaczyna (z tyłu ratują czujniki) z przodu długa opadająca maska nie pomaga.
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Z przodu jest ok. Do tyłu średnio. Myślałem o czujnikach ale się przyzwyczaiłem. Szyba nie jest pionowa więc trochę trzeba się jednak namęczyć...
~ponirek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Wysoka pozycja za kierownica pozwala podziwiać świat, ale do tyłu porażka. Niestety tak jest we wszystkich nowych autach, a w kombi to chyba w każdym.
~Dudek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
W lusterkach wstecznych widać Wszechświat. Dosłownie! Lusterka to chyba najbardziej udany element tego samochodu. Widoczność przez szyby doskonała.
~robert
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Tutaj jest bardzo dobrze. Świetne lusterka oraz bardzo przejrzyście na boki i do przodu. Z tyłu mam czujniki parkowania.
~Ppp
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Przyjemna jazda oczywiście zapomnijmy o szybkich zakrętach bo troszkę za miękko jak na Motosport
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Nie mam uwag. Siedzi się wysoko, przeszklenia duże. Nie wiem co trzeba by zrobić, żeby było lepiej.
~..DaVid..
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Widoczność znacząco lepsza niż Opel Vectra C sedan. Sądzę że muszą być w standardzie czujniki parkowania.
~Marek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
dobra widoczność, lepiej niż w niejednym kombi tej klasy, siedzi się wysoko, lusterka duże