Lista ocen Fiat Croma II 2.4 20v Multijet 200KM 147kW 2005-2010 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Wszystko pod ręką, przy nawigacji trochę za dużo przycisków ale układ jest poprawny, uroki braku dotykowego ekranu a funkcji dużo. Bagażnik zaskakuje powierzchnią, można przewieżć naprawdę długie przedmioty, mam wersję ze składanym w stolik oparciem przedniego fotela pasażera.
~Kacper
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Drobnostki takie jak brak uchwytu na kubek z przodu, często nie mam gdzie odłożyć telefon więc rzucam go na fotel, dostęp do dźwigni hamulca ręcznego jest ograniczony przez schowek. Na plus wielofunkcyjna kierownica czy nawigacja z wieloma funkcjami.
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Dużo drobnych niedociągnięć, lecz nic bardzo irytującego. Podłokietnik troche krótki, kierownica mogłaby schodzić niżej itd. Zdecydowanie brakuje miejsca na kubek. Tylna kanapa posiada za mały zakres regulacji zagłówków.
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
mam 188 cm wzrostu wreszcie moja noga jest podparta siedzeniem a nie wisi w powietrzu idealnie-kierownica wysunięta na maksa i jest ok.Z tyłu też wsiada za mną ktoś wysoki jak ja i nie dotyka fotela-Rewelacja-Taki mini van.
~Borys
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
W zasadzie bez zarzutu jedyne do czego mogłbym miec zastzrerzenia to sterowanie komputerem pokładowym które znajduje sie po prawej stronie kierownicy tam gdzie włącznik świateł przeciwmgielnych.
~booboo
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Dzięki automatycznej skrzyni biegów nie muszę zastanawiać się specjalnie nad pozycją fotela względem pedału sprzęgła bo go nie ma . Raz przejechałem w ciągu dnia ponad 1600 km i nic mnie nie bolało.
~DaXof
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Wszystko jest w miarę w porządku, kierownica jest jak w dostawczaku. To ogromnie przeszkadza, ale po 2-3 miesiącach można to zignorować.
~OMIJAĆ
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
BEZ ZASTRZEŻEŃ. Wszystko na swoim miejscu.Intuicyjnie umiejscowione przyciski.
~nineforsure
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
minus za tylko jeden uchwyt na kubek a w zasadzie tylko miejsce na kubek
~Tomek
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Trochę mało schowków, do wysokości kierownicy trzeba się przyzwyczaić.