Lista ocen Fiat Doblo I (85) - Ergonomia

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dejwid
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
W zasadzie nie ma za dużo do ogarnięcia, a to co jest to pod ręką. Fotel kierowcy regulowany we wszystkie strony + podłokietnik + regulacja kierownicy. Dźwignia zmiany biegów rewelacyjnie umieszczona (przesiadając się do innych samochodów mam problem bo nie mogę jej namierzyć - zawsze szukam jej tam gdzie w doblo)
~Artur
Minivan 1.2 65KM 48kW
Prostota ale dosyć wygodna. Na minus fotele w podstawowej wersji - średnio wygodne szczególnie na większe trasy, w wersji bez regulacji też zbyt wysokie. Przy 185cm musze się czasem schylić przed semaforem. Reszta ok, wszystko pod ręką i obsługa intuicyjna.
~Igrek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Półka nad głową - idealne (jak dla mnie rozwiązanie) baardzo duży minus - za mikro pojemnik na śmieci(wygląda jak popielniczka - a jak ktoś ma dzieci i lubi długie podróże połaczone z \"podgryzaniem\" w drodze to wie o czym piszę...)
~mulak:)
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
w środku to dostawczak pełną gębą! bez szału. Twarde plastiki,podstawowo ale funkcjonalnie. duży plus to ogrom miejsca w całym samochodzie. fotel kierowcy jest regulowany na wiele sposobów. podręczna dźwignia zmiany biegów.
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Fotele w miarę wygodne, siedzi się dobrze. Wszystkie przyciski i wajchy dobrze rozmieszczone, wszystko proste w obsłudze. Ciężko ustawić dobre dla siebie położenie fotela kierowcy.
~dobrypomysl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Dużo miejsca dogodny dostęp do wszystkich przełączników duża możliwość regulacji kierownicy i siedziska. Przydatna półka na głową. Jednak mało wygodne siedzenie w długich trasach.
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Bardzo dobrze i wygodnie mozna podrózowac nawet w długie trasy . Szkoda tylko ze nie ma regulacji fotela elektrycznych ( te machaniczne choc skuteczne to strasznie siermiężne )
~Doblas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wszystko co potrzebne jest pod ręką, nie tylko podłokietnik. Dobre podświetlenie deski. Schowek nad głowa jest super poręczny - dobry pomysł.
~SVC
Minivan 1.9 D 63KM 46kW
Nic nie odpada jak na razie. ale nie jest tez szczytem jeśli chodzi sztukę projektowania. W tym przypadku jest to samochód do jazdy z punktu a do punktu b
~Acher
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
swietna , mam klopoty w jazda z kolegami w ich zwyklych osobówkach , nie moge wsiasc i wysiasc , nie wspominajac juz o cierpieniach podczas jazdy ( mam 188 cm)