Lista ocen Fiat Doblo I (93) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
Jak na tą klasę - super. Jestem mile zaskoczony, choć w wersji osobowej nie powinno być tyle blachy na wierzchu. Jeździ się ciszej, niż myślałem. Dopiero powyżej 120 zaczynam sobie przypominać, że to nie do końca osobówka. Za to minus.
~Miły
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Jak na takie auto to można się zdziwić. Ogólnie cicho. Ale przy dużych prędkościach mocno szumi - wiadomo sylwetka. Jedno co mnie wkurza: skrzypiące boczne dzrzwi odsuwane. Trzeba smarować.
~Piterrrossssss
Minivan 1.2 65KM 48kW
Silnik cały czas pracuje na wysokich obrotach, jest głośno i trzeba głośno ustawiać radio. Po dłuższej jeździe czuję się po prosty zmęczony nieustannym hałasem.
~Acher
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
kiepsko niestety wyciszony , ale mozna to poprawic przy okazji wykonywania konserwacji , a na polskich "solonych" drogach polecam dla kazdej marki . Dodatkowo wyciszony jest OK .
~MWCom
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
silnik-znośnie, przy pustej "pace" słychać wszystkie kamyki, załadowany-skrzypi przegroda oddzielająca kabinę od przestrzeni bagażowej, przy ponad setce zaczyna się szum powietrza
~Andrzej amhmobil@pro.onet.pl
Minivan 1.6 CNG 92KM 68kW
słychać najdrobniejsze odbijające się kamyki od nadkoli,powyżej 60 km/h przy zainstalowanej antenie na dachu odnosi się wrażenie że na zewnątrz jest wichura.Bardzo głośny w środku.
~Difiorcykleks
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wyciszenie - jak na tak głośny silnik diesla nie jest źle. przy 140km/h już robi się dość głośno :) Ale cóż coś za coś - spalanie 4 litry na trasie
~Adrian
Minivan 1.9 D 63KM 46kW
myślę że jest ok.. kiedyś miałem kangoo i było gorzej, tutaj ściana grodziowa dobrze zamontowana nie hałasuje i jest dość cicho w samochodzie
~Cyna
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Jka na diesla bardzo dobrze. Przy 100 km/h można normalnie rozmawiać bez podnoszenia głosu. Nawet przy wieększych prędkościach jest cicho

Usterki Fiat Doblo I

Fiat Doblo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lisuu
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
z wyjątkiem zimnego silnika i obrotów powyżej 3000 to w kabinie jest cicho...minus za głośną prace zawieszenia przy blisko 300tys.km przebiegu.