Lista ocen Fiat Doblo I 1.2 65KM 48kW 2000-2006 (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Autko ogólnie niby fajne. Dobrzde się prowadzi, ma ogrom miejsca w środku. Niestety nie jest niezawodne. Z racji małego silnika szybciej zużywają się jego elementy. Może to doprowadzić tak jak w moim przypadku do nieuniknionego remontu silnika. Koszty ogromne: 1400 zł po znajomości... Poza tym wariujuąca elektryka, co zdarza się najczęściej w deszczowe dni. Auto dobrze się prowadzi ale ma słabe przyspieszenie. Przy jadących 5 osobach + bagażu...
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
Autko świetnie zaprojektowane, ergonomiczne, w miarę przyzwoite plastiki, świetne nawiewy. Dużo miejsca. Lepiej jeździ, niż wydawało by się po pierwszym kontakcie z nim. Im dłużej go mam, tym bardziej go lubię. A nie byłem do końca przekonany przy zakupie. Miał być topornym dostawczakiem a okazuje się być wygodnym autem rodzinnym. Może tylko siedzenia troszkę za twarde (w porównaniu z Picasso czy Mazdą). Przypominają mi czasy Poloneza, ale są...
~przepychacz 2001@tlen.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
wożę dużo ciężkich narzędzi i sprzętu. model 4 osobowy. dołożyłem dodatkowe pióro na resor i jest ok. z przyczepką jeżdżę i tez w porządku, założony jest LPG Silnik jest dla mnie za słaby ,ale nie jest to wóz do ścigania tylko do spokojnej jazdy i pracy. Osłabia mnie trochę elektryka. I nie wyobrażam sobie tego auta bez lewych przesuwanych drzwi Po za tym to fajne autko mam go 3 sezon.
~xyz
Minivan 1.2 65KM 48kW
Pomysł na samochód był świetny, wykonanie nieco gorsze. W środku bardzo przestronnie i wygodnie, kupa miejsca na pierdoły. Przy szybkiej jeździe za głośno. Zła widoczność do tyłu - za samochód, zewnętrzne lusterka są super, ale z wnętrza nic nie widać - powiększyć okna w tylnych drzwiach! Brak ochrony wentylatora przed wpadającymi liśćmi i igłami z drzew.
~mpstudio@obywatel.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
Bardzo dobry samochód rodzinny i do prowadzenia działalności gospodarczej. Przy pełnym obciążeniu np. 5 osób i duży bagaż daje się odczuć brak mocy zwłaszcza przy wyprzedzaniu, dlatego trzeba wziąć na to poprawkę. Po za tym bardzo wygodna jazda. Silni na długich dystansach przy prędkości 120 km/h nie męczy się.
~Artur
Minivan 1.2 65KM 48kW
Prosty i dobry samochód. Mniej skomplikowany i upierdliwy niż Berlingo czy Kangoo. Patrząc z których lat pochodzi i jakich miał konkurentów - nie było lipy! Trzeba go traktować w kategorii mini-dostawczaków i tak oceniać.
~niki
Minivan 1.2 65KM 48kW
Jak na auto dostawcze całkiem ok. największa przestrzeń ładunkowa w klasie to duży plus niestety drobiazgi potrafią zepsuć trochę krwi właścicielowi, jednak po całej serii ustąpiły czyżby choroba wieku dziecięcego??
~sawcio68@tlen.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
auto słuzy mi 4 rok ma duży bagażnik załozyłem LpG sekwencja. woże trochę narzędzi w swojej firmie to dołożyłem pióro na resor i jest ok nie jest szybkie ale nie to w nim chodzi jest wygodne i pakowne
~Maniek
Minivan 1.2 65KM 48kW
Samochód godny polecenia ale może z silnikiem 1,4 lub 1,6 albo dieslem 1,9 Na pewno odradzam 1,2 no chyba że ktoś jeździ tylko po mieście a w trasy się nie wybiera.
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo I 1.2 65KM 48kW
8,8
~doblo user
Minivan 1.2 65KM 48kW
ogólnie ok, części drogie bo nie ma zamienników, pakowny, dobrze sie prowadzi, dobra widoczność, tylko silnik 1.9, moj 1.2 to porażka chociaz bez ladunku jakos jeszcze idzie