Lista ocen Fiat Doblo I 1.2 65KM 48kW 2000-2006 (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Minivan 1.2 65KM 48kW
Tutaj nie jest tak różowo - z racji słabego silnika skrzynia ma bardzo krótkie przełożenia, tak aby załadowane auto dało radę jechać. Niestety powyżej 80km/h jest słabo, a przy prędkościach powyżej 100km/h to już odlot. Przypomina mi się Duzy Fiat. Trwałość tez jest różna. Ja w swojej wymieniłem olej przy 170 tys i póki co jest cicho i ok.
~Piterrrossssss
Minivan 1.2 65KM 48kW
OK ! Bez zgrzytów, precyzyjna. Pracuje BDB. Skrzynia jest krótka, przełożenia typowe dla aut ciężarowych. Jedzisz 100km/h- 3600obr/min i silnik strasznie wyje.
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Niby ok, biegi ładnie wchodzą ale nie ma tego \"cugu\", często szarpie przy przełożeniu z 1 na 2 i nie jest to wina kierowcy...
~doblo user
Minivan 1.2 65KM 48kW
bardzo nieprecyzyjna, urwałem już dwa razy mocowanie przy drążku bo nie trafilem w bieg
~suhy
Minivan 1.2 65KM 48kW
Super rozwiązanie tak jak w vito koło kierownicy,skrzynka także godna pochwały biegi ładnie wchodzą
~xyz
Minivan 1.2 65KM 48kW
Umieszczenie dżwigni idealne, czasem wsteczny nie wchodzi, trzeba mocniej go "wkładać" ale to raz na 20 razy.
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
1 nie ma, 3 i 4 dopiero się rozpędza. Na początku biegi kiepsko wchodziły, ale się rozkręcił
~wb.ino@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
jedynka jakby chciała sama szybciej sie przelaczyc niz to robi kierowca
~zumex
Minivan 1.2 65KM 48kW
krótkie biegi, wygodny dostęp do lewarka.
~Darek
zmiana biegów jak w VITO :-))) super