Lista ocen Fiat Doblo I 1.2 65KM 48kW 2000-2006 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Minivan 1.2 65KM 48kW
4 gwiazdki jak na tego typu samochód z przed 20 lat. Na tle takiego Fiata Stilo miałby może z maks 3. Tył resory piórowe - jak w Dużym Fiacie, jest to czasem odczuwalne. Z drugiej strony auto nieźle się prowadzi i przy takim gabarycie nie stwarza problemów, chyba że jest boczny wiatr...oj wtedy słabo.
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Jak na takie duże auto bardzo przyzwoicie się prowadzi. Wspomaganie działa super, można kręcić kółkiem 1 palcem. W trakcie szybkiej jazdy kierownica nie trzęsie się, nie ściąga na boki.
~Piterrrossssss
Minivan 1.2 65KM 48kW
Zawieszenie jest miękkie, auto się mocno pochyla przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Typowe dla pojazdów typu MPV. Można powiedzieć, że zawieszenie jest idealne na polskie drogi.
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
Jak na sztywną oś i pióra to jestem mile zaskoczony. Trochę zbyt twardy tył, jak jest pusty ale i tak przerosło moje oczekiwania. Myślałem, że będzie gorzej.
~xyz
Minivan 1.2 65KM 48kW
Za sztywny tył (nie wiem jak z obciążeniem), ale trzyma się drogi b. dobrze. Duży prześwit, duże koła, dobrze radzi sobie w "terenie".
~zumex
Minivan 1.2 65KM 48kW
Idealny jako samochód \"terenowy\" Jeżdzę nim 60km/h po drodze na której osobówką jechałbym 10~15km/h.
~suhy
Minivan 1.2 65KM 48kW
dobrze zestrojone zawieszenie ,i bardzo trwałe 53000 przebiegu i żadnych problemów
~Prymus
Minivan 1.2 65KM 48kW
Auto mocno przechyla się w zakrętach, mało stabilny na trasie
~dilit
Minivan 1.2 65KM 48kW
Sztywnie i pewnie na drodze. Pusty tył podskakuje na wybojach
~Draniu
Minivan 1.2 65KM 48kW
jak na polskiej drodze to calkiem wytrzymaly