Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gofer
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
myśle że każdy kto wyda tak jak ja 60tyś złotych oczekuje troszeczkę więcej a zwłaszcza mniejszej awaryjnośc, mam samochód cztery lata, przejechane 137tyś km a zaczynam wkładać w niego jak w ośmioletnie auto z dobrze ponad 200tyś km. dodam jeszcze że mam samochód jako ciężarowy i nie woże przeważnie nim niczego poza sobą i swoją kobietą, a co było by gdybym ładował w niego tyle ile podaje producent.....
~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
za tę cenę mogłoby być jeszcze troszkę lepiej, choćby zainstalowanie lampy w bagażniku, w nocy wypakowywanie rzeczy z bagażnika jest trudne, nie zaświeca się żadna lampka. a całkiem z tyłu samochodu( w bagazniku) brak wewnętrzego oswietlenia. również tyły siedzień moglby by być pokryte plastikiem, przy złożeniu mogłyby być stolikami, siedzenia są cale obite materiałem.
~Dejwid
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Kupiłem samochód z przebiegiem 147tys.km i przez rok zrobiłem ponad 43tys.km. Za pieniądze jakie zapłaciłem dostałem więcej niż się spodziewałem. W zasadzie samochód się nie psuje (z wyjątkiem przygody z pompą sprzęgła). Prócz wymiany oleju i filtrów nie ma wydatków, nawet hamulce wymieniłem tylko raz i to po zakupie samochodu.
~emoserwis
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Znakomita jakość za dobrą cenę. W ciągu dwóch lat przejechałem ponad 130 tysięcy kilometrów i zużyło się tylko jedno łożysko w przednim kole. Wszystkie pozostałe elementy (także zawieszenia) są jeszcze oryginalne. Szczerze polecam innym. Ja na pewno znowu kupię DOBLO.
~Doblas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Przy zakupie trzeba liczyć się z tym że Fiat to nie BMW ani Opel a już na pewno nie Mitsubishi - tu usterki (te drobne) będą sie zdarzać. Silnik JTD z kolei nie powinien przynosić żadnych dodatkowych kosztów prócz własnej eksploatacji.
~Irek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
cena...ach ta cena 65tys za auto+ubezpieczenie w tym segmencie tylko VW Caddy jest droższy - bardziej prestiżowy, nie wiem czy lepszy. Fiat moim zdaniem za tą kasę byłby ok gdyby serwisy bardziej poczuwały się do poważnego traktowania klienta
~Acher
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
sadze ze za ta cene mam samochód malo awaryjny , za niewygórowane pieniadze z mozliwosci zdrowego doladowania go ciezarami ( to sie czasem bardzo przydaje nawet wtedy jak trzeba przewiezc 25mkw terakoty z klejem ) .
~kogut
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Duży upust przy zakupie + parę wynegocjowanych dodatków + dodatkowy rabat od leasingu - za 59900 nie kupi się nic tak dużego, wyposażonego i funkcjonalnego. Jednak zawsze można powiedzieć że mogłoby być taniej.
~EDA
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
KOSZTOWAł TROCHE, ALE NIE SPELNOA SWOJEJ FUNKCJI.NIGDY NIE WIADOMO CO SIE ZEPSUJE. ZA SLABY JAK DO TAKIEJ MASY, SILNIK 1,9 A TYLKO 63 KM. CZASAMI MAM WRAZENIE ZE ON JEST WYKONANYZ KARTONU.

Usterki Fiat Doblo I

Fiat Doblo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~konrad153@op.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Hmm na chwilę obecną myślę że za 65 000 można by kupić lepszy samochód... Warto przecież przeszukać rynek samochodów używanych tzn. rocznych góra dwóch ale w idealnym stanie.