Ocena kierowcy - Fiat Doblo III Cargo

Lexus FAn, 9 lat temu
Silnik 1.4 16v 95KM 70kW
Rok produkcji 2012
Fiat Doblo III Cargo 1.4 16v 95KM 70kW 2010-2016 - Oceń swoje auto
Auto firmowe, mam go 2 lata. Generalnie na tą śmieszną cenę auto wygrało, z konkurentami w segmencie wyposażeniem, ładownością i przede wszystkimi ceną. Największy mankament to spalanie. Fiat jak Boga kocham zapomniał, że w tych czasach każdy z tym walczy i taki mały silniczek 1.4 nie mający nawet 100km na pustej pace nie może palić 10l/100 ( przy mega ekonomicznej jeżdzie ) . Gdyby nie wskaźnik zużycia paliwa który jest cały czas u mnie włączony pewnie przy normalnej jeździe ten wskaźnik byłby dużo wyższy. Więcej opinii w środku
Bez zarzutów, pomijając oczywiście kosmiczne spalanie.
Płynna skrzynia, czasem trzeba mocniej wdepnąć w sprzęgło, ale to norma w fiatach.
Przyzwoity
Do przodu rewelacja, bardzo duże lusterka - ale beznadziejna regulacja - nie raz trzeba otworzyć szybę żeby wyregulować - w zimie trochę uciążliwe.
Tu fakt - perfekt
Nie brakuje miejsca to fakt, ale brak regulacji fotela pasażera to kolejna porażka fiata - chyba 2 szyny dużo nie kosztują.
Do 110 - świetnie, ale na autostradzie powyżej 110-140 zaczyna być głośno, dosadnie głośno
Do niczego nie dokładam na chwilę obecną oprócz paliwa, tani serwis więc nie jest źle.
Akuratnie cenę zapłaciłem śmieszną chociaż nie było to podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Auto jest w porządku.
nic
nic