Lista ocen Fiat Doblo III (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niemocny
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Juz dwa razy w serwisie, od samego poczatku problem z blue and me, miedzy czasie wyszedlmsalby hamulec reczny wiec go podciagneli, drzwi od kierowcy sie ciezej zamykalo wiec regulowali ale tak ze teraz slychac powietrze pod czas jazdy bo za bardzomscowali uszczelke, do regulacji schowek wewnatrz, a teraz go sciaga na prawa strone - nie wjechalem w zadna duza dziure, wiec znow do serwisu.
~and
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Często przepalają się żarówki drogowe i dzienne. Trochę trzasków w środku głównie ze strony ściany grodziowej i przestrzeni ładunkowej. Przestaje działać mechanizm opuszczania koła zapasowego. Nie działa podświetlenie regulacji temperatury. Dość często wybijają się łożyska przednich amorów i sworznie wahaczy. Czasem na dziurach przestaje działać otwieranie prawej szyby.
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
PRZEBIEG 20000km Padło radio - wymiana radioodtwarzacza na nowy w ramach gwarancji. PLUSY: ABSOLUTNIE NIC DO TEJ PORY NIE NAPRAWIŁEM ZA SWOJE. GWARANCJA BIEGNIE OD 10 m-cy - ZERO KOSZTÓW Zawieszenie na razie OK, ale jeżdżę nim jak swoim, a nie jak służbowym. MINUSY: brak KONKLUZJA: Poprawiono wszystkie niedoróbki poprzedniej wersji, nic nie wkurza, nic nie odleciało.
~Mateusz
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Raczej poza przepalonymi żarówkami i skrzypieniem plastików po 5 latach eksploatacji nie ma nic wartego opisania w tym miejscu. Jedynie drzwi rozsuwane już same się zamykają. Sprężyny blokujące przy rozwarciu/rozsunięciu już nie trzymają.
~Paweł
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
50 tysięcy 15 miesięcy dzień dnia jeździ, nic a nic się nie dzieje POLECAM 100 % nie jestem dealeram, a właścicielem i polecam wszystkim co kochają auta do pracy i na wakacje, nie płać za przereklamowanego szkopa
~donald
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
to sie zaczyna-wymieniony rozrusznik na nowy (wykończył sie po 40tyś), amortyzatory tylne(wyciek), podpórki przednie, wymieniona szyba przednia-sama pekła,opadajace drzwi przesuwne, wymieniona podsufitka.
~turczy
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Amortyzatory z tyłu - wyrabiają się końcówki od szybkiej jazdy po wertepach i stukają. Można tak jeżdzić, można też wymieniać lub nie jeżdzić szybko po dziurach.
~niuz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
łożyska na amortyzatorach przednich padają co 30 tys km ,rozrząd wymieniony przy 70 tys km nadawał się tylko na śmietnik pasek wytarty rolki wyrobione na maksa
~Doblak
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Jak wspominałem:poduszki zawieszenia , amortyzator , wnerwiający system zamykania suwanych drzwi , zamarzające drzwi , włączanie biegów , lampka wewn.

Usterki Fiat Doblo III

Fiat Doblo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Boleslaw53
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Nie oceniam bo samochód mam miesiąc. Ale jak będzie tak jak w Punto II 1,9 ITD to będzie super pod warunkiem, że serwis robi się zgodnie z instrukcją.