Lista ocen Fiat Doblo III (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
PLUS: 1.Auto wyposażone w automatyczną klimatyzację. 2.Wszystko działa doskonale i w sposób bardzo przemyślany. 3.Samochód mimo olbrzymiej, jak na ten segment kubatury stwarza pożądany mikroklimat bardzo szybko MINUSY: Brak KONKLUZJA: Kierowca dostawczaka ma komfort taki sam, jak kierowca osobówki średniej klasy.
~Boleslaw53
Van 1.4 16v 95KM 70kW
W tym temacie nie mam większego doświadczenia bo dopiero wkraczam w okres zimowy. Jednakże ogrzewanie działa szybko i sprawnie, szron błyskawicznie niknie. Silnik szybko się nagrzewa co jest wprost proporcjonalne do pozbywania się szronu i lodu. Na pełną ocenę poczekam do prawdziwej zimy. Wentylacja bez zastrzeżeń.
~Paweł
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Wentylacja z klimatronikiem działa super, wymieniać filtry to i wam poprawnie zadziała, klima latem daje spokojnie radę na 5 osób w itali w wersji max oszklonej, a zimą nawet u nas w 2011 świetne ogrzewanie lepiej działa niż w mojej Toyocie Corolla z 2006r.
~fiman
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Wentylacja przecietna, dlugo sie nagrzewa w zimie przy -10 potrzebuje na to ok 4-5km, za to jak sie silnik nagrzeje to szybko ogrzewa auto. Ciezko z chlodzeniem dajesz w zimie 16 stopni a tu cieplo pokretlo w dol i jest low z turbo chlodzeniem za zimno
~kuba
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
w zimie po przejechaniu 5 km (w miećie)silnik dopiero zaczynał się nagrzewać, w trasie przy -20 aby zagrzać w środku musiałem prawie na maxa włączyć wentylator, w lecie 1 przycisk i w kilka sekund masz oczekiwaną temp.
~ch&*jekjezdzifiatem
Van 1.3 Multijet II 16v 90KM 66kW
Ten silnik słabo się nagrzewa w zimę - więc dupa z ogrzewaniem po 5 min.. ale za to mam climatronic ( taka wersja) i jak zaparowane szyby to 3 min i po problemie.
~Mateusz
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Trochę duża buda tak więc chwilę trzeba poczekać w upale na ochłodzenie wnętrza, a w zimie zanim się nagrzeje w środku to nadchodzi wiosna...:)
~ZelmerII
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Chwila i szoferka (kabina) ciepła. No powiedzmy nadmuch na przednią szybę potrzebuje chwilki dłużej bo i szyba spora. Ale czepiać się zupełnie nie mam czego.
~wojtek
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
przy niewielkich mrozach juz po 5 minutach jest dość ciepło, ale posiadam podgrzewacz PTC, klimatyzacji jeszcze niewypróbowałem dokładnie
~Przemek
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Dla siedzących z tyłu trochę za mało wydajna, no ale nagrzewnica jest ponoć z Grande Punto a to inne gabaryty.