Lista ocen Fiat Doblo III (10)

~Boleslaw53
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Za wcześnie na oceny generalne. Jestem zadowolony, nawet bardzo. Wybrałem samochód świadomie aczkolwiek nie miałem wpływu na silnik bo kupowałem jaki był w salonie, ktoś zrezygnował a ja nie chciałem czekać. Wyposażenie i bajery aż nadto.
3,6
~szrek1983@wp.pl
Van 1.4 16v 95KM 70kW
W porównaniu do choćby Pandy 1.1 ten silnik to padaka - mułowaty od startu. Wyraźnie czuć ,że auto ma 2tony masy , choć idzie się przyzwyczaić. Jak to w fiatach lubi wysokie obroty . Szkoda ,że fiat nie zdecydował się na mocniejszy silnik benzynowy . Niestety od roku 2011 wszystkie diesle (nie tylko w fiacie ), mają obowiązkowo filtr cząstek stałych , stąd wybór padł na benzynę (pracownik ASO w rozmowie o filtrze cząstek stałych... (Silnik)
~Lexus FAn
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Auto firmowe, mam go 2 lata. Generalnie na tą śmieszną cenę auto wygrało, z konkurentami w segmencie wyposażeniem, ładownością i przede wszystkimi ceną. Największy mankament to spalanie. Fiat jak Boga kocham zapomniał, że w tych czasach każdy z tym walczy i taki mały silniczek 1.4 nie mający nawet 100km na pustej pace nie może palić 10l/100 ( przy mega ekonomicznej jeżdzie ) . Gdyby nie wskaźnik zużycia paliwa który jest cały czas u mnie...
3,7
~Zbyszek
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Ogólnie oceniam pozytywnie. Taki wołek roboczy. Samochód firmowy do wożenia drobiazgów dookoła komina. Do dalszych tras musi być mocniejszy silnik, skrzynia 6 biegowa, lepsze wyciszenie i bardziej komfortowe fotele.
2,3
~Michał
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Samochód nieporozumienie. Ma 3 zalety duże lusterka, pakowność i zwrorność. Reszta to ulepiona z modeliny porażka.
3,4
~Piotr Skolud
Van 1.4 16v 95KM 70kW
wkurzają mnie manewry fabryki z bocznymi poduszkami bezpieczeństwa - to zalatuje \"szwindlem\"
~niuz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
silnik bezawaryjny , olej zmieniany co 10 tys km rozrząd zalecam zmienić przy 70 tys a nie jak podaje producent po 100 tys (Silnik)
2,9
~Balthazar
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Nie wiem skąd biorą się opinie o nie zawodności tego auta. Ja wymieniłem : skrzynie biegów raz, drugi raz regenerowałem, alternator, rozrusznik, stacyjkę i wiele innych drobiazgów. Ogólnie totalny szajs
3,1
~Bartosz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Chyba najgorszy silnik jaki ludzkość wyprodukowała (Silnik)
3,5
~Siara
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Witam mam to auto Pięć dni i padło wspomaganie. Zatarta pompa a samochodzik ma dopiero 500 km. Strach pomyśleć co by było gdzieś daleko od domu. (Stosunek jakość/cena)