Lista ocen Fiat Doblo III Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW 2010-2016 (8)

~Paweł
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Stop & Go świetnie się sprawdza, już setki tysięcy razy się odpala i gasi i nic się nie dzieje, a w Warszawie jest to różnica około 2 l/100km. DLA NOWICJUSZY>>>Trzeba się nauczyć i będzie cacy... (Silnik)
~mateo
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
nadaje się na auto dostawcze jak i rodzinne na długie trasy. Po mieście może być problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, jak na razie widzę same zalety oby tak było dalej
3,8
~Adam
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Całokształt - działa, ale seria drobnych usterek była dokuczliwa.
~Leszek
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
samochód bardzo wygodny długie trasy z nie są tak uciążliwe jak w (osobowych vanach). bogate wyposażenie seryjne, brak usterek i dobry silnik na razie pozytywnie mnie zaskakują. Ja polecam silnik 2l gdyż widzę b. dużą różnicę z 1.6 (zawieszenie też jest mocniejsze w tej wersji)
~kuba
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
jeśli ktoś potrzebuje duże, wygodne auto do firmy lub dla dużej rodziny -to auto jest idealne. denerwuje mnie start&stop, pomocne jest wspomaganie hamowania na wzniesienu. Podsumowując komfortowe auto za dobrą cenę. przegląd w aso 500 zł podstawowe filtry są tanie
~benek
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Denerwuje mnie fakt że Fiat nie wykończa od środka rantów drzwi klap itp. tylko zostawia odsłonięte zagięte blachy. Jest to nieestetyczne,ale to dostawczak.
3,3
~Czesio
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Wóz drabiniasty opływowy jak kowadło, wersja osobowa maxi, nie miejcie iluzji że nadaje się do wożenia rodziny, stara astra H to przy tym limuzyna, optymalna prędkość to 110 km/h potem walczysz z oporami
~Turbo
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Sprawdzane z dystrybutorem I komputerem jazda dynamiczna n.a. utostradzie 150-160kmh z 600km 8litrow autko polecam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Fiat Doblo III Van