Lista ocen Fiat Doblo IV (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 1.4 16V 95KM 70kW
Większość wymieniłem po drodze innych sekcji: Konsumpcja oleju , duża rezystor we wnętrzu lejąca nagrzewnica we wnętrzu zacinające się zamki od paki, rozleciano się łożysko piasty, po prostu bez wcześniejszych oznak, jadę A4 zaczęło telepać kierownicą, auto na pas awaryjny i do zjazdu, pierdoły od lpg ( reduktor do wymiany, węże) łapa sinika zgniła, popękały węże od magistrali wodnej - wymiana hamulce krótko żyją ( ale auto ciężkie...
~Bigaf
Van 1.6 MultiJet 16V 105KM 77kW
Zamek lub klamka w prawych tylnych drzwiach coś czasem szwankuje, czasem centralka ich nie zamknie albo tak jak dziś po raz pierwszy nie mogłem z zewnątrz ich otworzyć. Ogranicznik w tylnych drzwiach mi wyskoczył (tych od "bagażnika") i nie mogę go zapiąć za "szczękę" teraz muszę się pilnować bo przy otwieraniu i mocniejszym podmuchu wiatru drzwi lecą o 180 stopni i wyrwać zawias może.
~Pawel
Van 1.6 MultiJet 16V 105KM 77kW
Wymiana podnosnika elektrycznego szyby od razu po opuszczeniu salonu. Uszkodzony przy montazu. Zapalila sie kontrolka silnika po 59000km. Blad przepustnicy bez zadnych objawow fizycznych. Skasowali w ASO. Ponoc przez styczniowe ekstremakne mrozy...
~zygi_cz_wa
Van 1.4 T-Jet 16V 120KM 88kW
Od początku kiepskie wycieraczki szyby przedniej. Lekko trzeszcząca i wibrująca obudowa NAVI / radia, przy pewnych obrotach silnika słychać irytujący dźwięk (pojawił się przy około 15.000 km przebiegu).
~Zwykły człowiek.
Van 2.0 MultiJet 16V 135KM 99kW
4 letnie auto a już mam problemy z elektryka okna w rozsuwanych drzwiach. Ciężko się dobrać do róż kręcenia boczków z uwagi że drzwi muszą być zamknięte.
~MM
Van 1.4 16V 95KM 70kW
Po 30 tys. i skonczeniu gwarancji dziwne dzwieki z okolic przedniej osi przy ruszaniu i hamowaniu jadac wolno.
~Marek
Van 1.4 16V 95KM 70kW
Nic się nie zepsuło. Nawet żarówki oryginalne. Jest jeszcze jedna rzecz, która zaskakuje. Hamulce. Auto staje w miejscu, szok.
~M.K.
Van 1.6 MultiJet 16V 105KM 77kW
Brak drobnych awarii. Ewentualnie zaliczyłbym do nich sondę lambda.
~Robert
Van 1.4 T-Jet 16V 120KM 88kW
Za wcześnie, aby wiarygodnie to oceniać