Lista ocen Fiat Ducato II (78) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spoooky
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
jezeli sie skacze kolo niego, robi sie przeglady itp to jest ok, jedno co mnie czasem w^&$&^( to to ze piszcza hamulce strasznie i to nawet przy normalnej jezdzie na wprost (nie tylko przy skrecie) , szczegolnie dokuczliwe w miescie przy otwartych szybach, w serwisie fiata powiedzieli mi ze tak bedzie i koniec nie da sie tego zrobic!
~Kuba
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Auto jest niezawodne, chodzi tu głównie o nieśmiertelne silniki, mój (2.5 TDI) ma już prawie 500000 km i jest w naprawdę w świetnej kondycji. Co do innych elementów to najgorsze są boczne drzwi rozsówane (w wyskoiej wersji) a zaraz po nich drzwi tylne, nie wytrzymują one intesywnego urzytkowania.
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Wymieniłem ogranicznik lewych drzwi, i prawy platikowy próg wewnątrz kabiny bo popękał ( ważę 110 kg) oraz zewnętrzną klamkę bocznych dzwi.Połamałem zeszłej zimy.Może ze względu na niską temperature.Jedno co mnie denerwuje to osłony silnika.Nie da się wjechać w twardy śnieg.
~piotr42
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
notorycznie uszkodzona skrzynia biegów,ciągłe awarie instalacji elektrycznej,uszkodzony immobilajzer na pompie,zwarcie podgrzewacza pzry filtrze powietrza,uszkodzona pompa wtryskowa,spalone kostki świateł drogowych,wycieki z nagrzewnicy,wycieki z silnika
~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
jedynie co mnie zawsze przeraza ta konserwa cienka blaszka np.przy zamykaniu drzwi bocznych jak cała ta buda sie rusza poprostu to auto podtym wzglendem lipa wogule kazde wspułczesne ale nowy tranzit nie asz tak
~Kamil Kazimierzcal
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Problemy z zarowkami.. przepalaja sie czysto.. nawet az za!! (w przeciagu 1,5 roku "spalilo" mi 6 zarowek)... Komputer padl od oswietlenia samochodu..... nastepnie... korektor ustawienia swiatel.. iiii hmmmm uszczelka przy skrzyni..
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Cos tam gdzies odpadnie, potrzeszczy. Wkoncu to dostawczak. Nie sa to jednak usterki majace wplyw na bezpieczenstwo, czy dalsze uzytkowanie auta. Podobnie jak w poprzedniku, szybko padaja lozyska mcpersonow.
~arka3
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Jak to Fiat, to coś odpadnie , to się coś nie trzyma. Spryskiwacze robiły pianę (wymienione na gwarancji) odpada zwolnienie blokady tylnych drzwi (luźne mocowanie), czasami zacinają się boczne.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Jak wspomiałem autko ma zaledwie 30tys a już padł regulator ustawień świateł, ach i od szybkiej jazdy odczepiły sie klipsy przy plastikwym nadkolu przednim i "trochę" sie starło o oponę :(
~PIOTR WARSZAWA
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
większosć żeczy niedopracowanych jak drzwi przesówne deska schowki tragedia nawiew na lusterka konstruktor powinen uczyć się od sprintera jak wykonać te rzeczy żeby kierowcy nie trafił szlag