Lista ocen Fiat Ducato II (65) - Ergonomia

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Wszystko na swoim miejscu. Reczny z lewej i troszke blisko drzwi. Mozna sobie troszke reke porysowac o boczna kieszen. No ale za kieszenie przy drzwiach sa z obu stron, czego w poprzedniku brakowalo. Jest kilka malych schoweczkow i miejsc na napoje. Nie wiem, czy to tez nalezy do tego dzialu ale kolo zapasowe, mocowane z tylu pod podlaga nie jest szczesliwym rozwiazaniem. Gdy auto jest zaladowane, to nie ma szans go wyciagnac. Ogolnie ok.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Generalnie super: dużo podręcznych schowków w zasięgu ręki, duże kieszenie boczne, klipsy na dokumenty (na desce i w składanym oparciu fatela pasażera) Jednak schowki pod fotelami małe i niefunkcjonalne a po wstawiemiu webasta w przeznaczonym do tego miejscu jest jeszcze gorzej - ale ogólnie doskonale. Duże boczne drzwi ułatwiają załadunek/rozladunek
~Abaddon
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
Mała kabina dla kierowcy brak możliwości przesunięcia siedzenia bo ściana jest za blisko. uchwyty są za małe na napoje z M.C beznadzieje schowki i półeczki są ale co z tego jak są do niczego nie bardzo można je wykorzystać bo są za małe
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Mam wszystko pod ręką.System Connect Nav+ z telefonem,nawigacją,systemem audio zaledwie parę centymetrów od lewarka zmiany biegów.Ergonomia iście w niemieckim wydaniu mozna by powiedzieć.
~Albert
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Pomimo upływu lat plastiki zaczynają powoli się rozlatywać, mam tu na myśli wkurzające skrzypienie plastików podczas wjeżdżania wszelakie dziury, jakie są na naszych Polskich drogach.
~boeing
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
mam 197cm wzrostu i trochę brakuje mi miejsca na nogi po za tym ok.dzięki szerokiej kabinie przy swoim wzroście mogę się swobodnie wyspac
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Wszystko w zasiegu ręki jak powinno byc. najmniejszych problemów podczas prowdzenia jazdy. Podstawowe rzeczy robi sie naprawde bez zastanowienia.
~arka3
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Jedyny mankament to brak jakiegokolwiek uchwytu na napoje, jedyny jest przed pasażerem i tylko w miejscu popielniczki (albo jedno, albo drugie)
~ZWIERZAK
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Duzo miejsca,szerokie i wygodne siedzenia, nawet na 1.5 tys. km na raz. Duza regulacja oparcia dzieki wyprofilowanej scianie grodziowej.
~Kuba
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Materiały w kabinie są jak na busa dobrej jakości, równierz spasowanie nie pozostawia wiele do rzyczenia - jest cicho i nic nie hałasuje.