Lista ocen Fiat Ducato II (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Jeśli przestrzega się przegłądów to auto jest niezawodne i tanie w utrzymaniu. Posiadam także LT 2.5 tdi 109 km , Sprintera 316, Iveco 35c12 hpi, oraz Mastera 2,8 cdi. Na tle busów które posiadam Ducato jest godnym polecenia dostawczakiem, głównie ze względu na osiągi i możliwości załadunkowe, a w szczwgólności ze względu na odpornośc na przeładowanie dotyczy to wersji 18 Maxi ( 14-tka to inna bajka)
~PIOTR WARSZAWA
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
lepiej kupić 5 lat starszego sprintera lub lt są starsze a wraz o niebo lepsze począwszy od droiazgów jak deska schowki drzwi ręczny skrzynia jestem tego pewny bo małem transita 2.5 tdi vw t4 vw lt 35 sprinter 210 merc 410 wierzcie mi że ducato niegodny jest stanąć koło żadnego z nich przykro to pisać gdyż mam ducato 2.8 idtd 01 rok a zjeszce jego zaleta TO PRZEDNI NAPĘD NA ZIME POLECAM GO MOIM WROGOM ALE TYLKO NAJGORSZYM MOŻE BYĆ MÓJ
~Igor Nelle
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
W stosunku do niemieckich konkurentów - Sprintera i LT jest tańszy i chyba równie mało usterkowy - przynajmniej jeśli chodzi o podstawowe elementy. Z tego względu oraz z powodu mniejszego narażenia na kradzież (choć do mojego próbowano się dobrać) warto rozważyć kupno Fiata.
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Dobry dostawczak za niewielkie pieniadze. VW czy MB, poraza cenami, a w zasadzie nie oferuje nic wiecej, oprocz marki. Jest jeszcze Ford ale jakos mam uraz po moim starym transicie, ktorego naprawy mnie kosztowaly 3x tyle, niz byl sam warty.
~gkcz-wa
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
w tej kategorii wg mnie to mistrz. cena auta konkurencyjna , ceny części umiarkowane i niskie(zamienników) w porównaniu z podobnymi (Boxer,Jumper,Master itp) , nie mówiąc o niemcach. trwałość części oryginalnych i dobrych zamienników naprawdę duża.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Koszty naprawy - ze wszystkich posiadanych w firmie samochodów są najniższe :) Tutaj Ducato nie ma równych (za te same parametry w VW lub mercu musiałbym zapłacić ok 40-50 tys więcej, Iveco - 30, Citroen -20 tys. a do tego częci w fiacie są sporo tańsze :)
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
NAJ PIĘKNIESZY NIE JEST ALE ZA TO PRZYJAZNY KIEROWCY,PAKOWNY,NIE DROGI W UTRZYMANIU.MA SPORO NIE DOCIĄGNIĘĆ ALE MIAŁ TO BYĆ SAMOCHUD DO PRACY A NIE WYŚCIELONY SKURĄ I DREWNEM NIJAKI TAKI VANO-BUS TYPU BEZSĘSOWNY VITO.
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Za tą kase czy stare czy nowe ducato - opłaca się - po prostu trzeba o niego dbać i nie zarzynać - wymieniać olejek pucować i pojeżdzi dłuuugo - a jak się chcemy ścigać to polecam LUBLINA :) pozdrawiam
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Polecam - za te pieniadze:)wybor albo 5 ducato lub 10 letni sprinter? wybor nalezy do was, ale gdy bede szukal drugiego autka do firmy to tylko ducato 2l8 jtd - naprawde sie nie zawiodlem
~tomi23
Furgon 2.8 TD 146KM 107kW
cena ok tańszy od forda o 38 tyś bo akurat wybierałem ford fiat także autko ok no i tania obsługa serwisowa przegląd kosztował 800 zł w aso bo auto na gwarancji ale nie jest tak żle raz na 30 przeboleje.