Lista ocen Fiat Ducato II (98) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Prowadzi się super.Jak osobówkę.Stan naszych dróg jest beznadziejny i to powoduje, że elementy gumowe szybko się zużywają.Po otwarciu autostradowej obwodnicy gliwic wytrzymałość tych elementów wydłużyła się u mnie dwu krotnie ( jadąc z katowic do strzelc opolskich nie musze jechac przez toszek i pyskowice.Droga na dwie gwiazdki.)Mam wersję 14 i to powoduję, że jest duży promień skrętu, ale wspomaganie ok.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Niestey tu jest różnie; coś stuka, coś telepie a samochód ma zalednie 30tys km. Bardzo twarde zawieszenie (jazda z ładunkiem poniżej pół tony przypomina jazdę na drewnianych kołach ale za to dobre trzymanie w zakrętach :) i przy załadunku powyżej 800kg Ze względu na przedni napęd i długi rozstaw osi Ducato ma słaby skręt oraz trzeba bardzo uważać na koleiny ponieważ ma dużą tendencję do "rzucania".
~HENIO
Furgon 2.0 100KM 74kW
zawieszenie jest dobre ale nie bardzo dobre niejest to jednak merced stary misiu z belka i dwa resory kture jest niesmiertelne bo w tych autkach sypie sie na naszych polskich dziurach gumy w wachaczach co 30tys wiem to po starym modelu a tu sie nic nie zmieniło prawie narazie umnie nic sie nie dzieje bo ma zamały przebiek
~dawidowski cozaczłek
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
auto prowadzi się dobrze naprawde można pocinać po zakrętach pod warunkiem że wszystko jest ok a z tym jest problem auto za delikatne na nasze drogi i obciązenia a wcale d€żo nie woził, ciągle coś stukało i opony sćinał końcówki i tuleje wymieniane co chwile, trwałość do dupy, z tyłem nie miałem żadnego problemu.
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
O ile miałem problemy z zawieszeniem w poprzednim modelu( strsza wersja) o tyle ten nowy mnie miło zaskoczył.Prawie 100tyś. po polskich drogach i zero luzu w zawieszeniu. Trochę twardo zestrojony jest układ jezdny ale ma to i swoje plusy - dobrze trzyma sie drogi.
~Carlos
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Dosc sztywno, pusty troche skacze jak to bus, zapakowany od 300-400kg miekko jak osobowka. Spokojnie da sie jechac 130km/h bez stresu prowadzac jedna reka. Zapakowany od 1tony jak na moje slabo hamuje. Przy 1.5t ciezaru spokojnie da sie trzymac 110-130km/h
~lukas1402
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
zawieszenie nie jest za mocna strona tego auta ale jak na nasze drogi i ciezary jakie to auto wozila przy nie oszczedzaniu go przez kierowce nie jest takie zle. tuleki wytrzymywaly gdzies okolo 60 tys. a teleskopy wymienialemraz przy 320 tys km.
~ZWIERZAK
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Z zawieszeniem nie ma praktycznie zadnych kłopotow. Co ok.100 000 trzeba zmienic tuleje gumowe tylne na wachaczach z przodu. Prowadzi sie doskonale. Na zakrętach nie ma sobie równych. Twardy na pusto. Mały skręt ze względu na przedni napęd.
~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
to jusz muj trzeci samochut tego typu i na zawieszenie nadal nazekam choc mam nowy samochud gumy w wachaczach sie sypiom i lozyska w martparksonach sie zacierajom na 100% posiadam rowniesz tranzita w nowej budzie zawieszenie tam jest sto razy lepsze

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~boeing
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
w porównaniu do sprintera który buja się jak stara stodoła rewelacja przedni napęd i sztywne zawieszenie sprawia że idzie po zakrętach jak przyklejony tym bardziej w warunkach zimowych sprawdza się rewelacyjnie