Lista ocen Fiat Ducato II (89) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Trochę przeszkadzają szerokie słupki, ale można się przyzwyczaić.Lusterka - bajka.Zero martwego punktu.Dwu częściowe i do tego podgrzewane.Mam elektryczne więc przy cofaniu w wąskie wjazdy można szybko ustawić je tak, że widać tylne koło przy krawężniku i czy wejdzie na wysokość.Mam przeszklone boczne drzwi wiec przy wyjeżdżaniu na skrzyżowaniach pod dużym kątem nie ma problemu.
~Beny Konopke
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Czapki z glow d;la konstruktorow:) Przednia szyba duza, po kilku kilometrach mozna wyczuc auto, ogromne boczne lusterka z malymi dodatkowymi lustereczkami ktore pokazuja martwe pole co bardzo pomaga np przy wyprzedzaniu czy wyjezdzaniu z parkingu
~iiviiairciin@o2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
moja wersja nadwoziowa nie ma szybek przed drzwiami odsuwanymi przez co przy wyjezdzaniu z drog ktore nie sa prostopadle do głownej trzeba troszke kombinowac. mozna sie do tego przyzwyczaic. lusterka duze wszystko obejmuja
~Robert
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Ducato ma największą szbę z pośród busów przez co widoczność do przodu jest b.dobra, mankamentem jest trochę za szeroki słupek. Spore lusterka może nie wyglądają pięknie, ale zapewniają b,dobrą widoczność
~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
na widocznosc nie nazekam bo ja posiadam same mikrobusy tagrze auta som całe przeszklone jedynie lusterko srotkowe mała widocznosc szeroki supek srotkowy dwoje drzwi tylnych ogranicza widocznosc
~dawidowski cozaczłek
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
widoczność średnia jestem dość wysoki 190 cm to górna linia szyby jest za nisko więc nie widać świateł na skrzyżowaniu szerokie slupki utrudniają wgląd na sytuację lusterka duże ok. w starym iveco lepiej.
~HENIO
Furgon 2.0 100KM 74kW
na widocznosc nie nie nazekam ma super lustereczka ale mam wersie osobowom i jeden minus w lusterku srotkowym jest punkt jeden nie widoczny srodek ktury zasłaniaja drzwi tyl
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Duża przednia szyba z trochę za szerokimi słupkami ale widoczność jest w porządku, niestety widoczność na boki bardzo słaba (dużo pomagają szerokokątne lusterka)
~Igor Nelle
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Mogłaby być lepsza - szczególnie z prawej strony. Na całe szczęście mam szybę w bocznych drzwiach więc jadąc pustym lub umiarkowanie załadowanym samochodem coś widzę.
~Qba CSV
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
jak wszystkie pojazdy uzytkowe duze lusterka wsteczne oraz duza szyba powoduje doskonale wyczucie auta nawet w zatłoczonym miescie i ciasnych uliczkach