Lista ocen Fiat Ducato II (78) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Abaddon
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
auto w tym wieku to jest lat 9 (rok wybrałem jaki był bo auto niby 2002 rok jest ale nie ma tu w centrum takiej opcji z takim silnikiem a taki mam ) jest bardzo głośne uszczelki na drzwiach i same drzwi to już historia dmucha i wieje do okola
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Wyciszenie z silnika bardzo dobre (słychać przyjemny delikatny pomruknawet przy 140) ale przy 100-110 "syczy" na uszczelkach drzwi, no i niestety te twarde zawieszenie. Jednack nie odczuwa sie zmęczenia z powodu hałasu dlatego daję 5.
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Wiem, że silniki JTD są cichsze od mojego, ale tutaj nie ma tragedi a mój motor jest mniej kapryśny (mniej elektroniki). :-) Głośne są tylne drzwi.Szumi mi uszczelka lewych dzwi od 120 km/h.
~HENIO
Furgon 2.0 100KM 74kW
w kabinie jest tak cicho ze na poczatku sie nie umiałem przyzwyczajic myslałem ze ten samo nie chodzi dopuki nie spojzałem na obrotomiesz poprostu benzyniak nie klekotnik
~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
tu na wiciszenie niemoge nazekac popierwsze cichy silniczek po drugie ze zakupiłem go w niemczech i ma dodatkowe wyciszenie poniewasz jest to orginalna osobowka a tam wymogi som wysze
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Zdecydowanie ciszej niz w poprzedniku. Przy 140km/h mozna spokojnie rozmawiac. Przy wysokich predkosciach bardziej slychac opony i wiatr, niz silnik.
~iiviiairciin@o2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
przy przedkosciach powyzej 110 strasznie glosno. to pewnie zasluga duzych lusterek. w normalnym uzytkowaniu calkiem przecietnie. nie dochodzi klekotanie diesla
~Leon Czoczon@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
jezdzilem nowym fiatem ale tamjest nowy ladny silnik JTD i slychac tylko turbine, natomiast stary silnik TD no to wiadomo klekocze jak bociek !
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
POGADAĆ SIĘ DA USZCZELIKI W DZRZWIACH CZĘSTO GWIŻDZĄ ALE SE KUP DODATKOWE SAMOPRZYLEPNE JAK DO DRZWI DOMOWYCH W JEST GIT.
~krisnos
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
"pomimo ze to fiat" rewelacja.nawiązując do poprzednich komentarzy-citroen i peugeot są podobnie wyciszone (a to przeciez nie fiat).