Lista ocen Fiat Ducato II 2.0 JTD 100KM 74kW 1999-2003 (11)

~Qba CSV
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
mocno pozytywny samochod dobre materialy wykonczenia minus taski sam samochod jak peugot boxer oraz citroen jumper tylko znaczki sie roznia
~Beny Konopke
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Super autko, bardzo popularne a skoro tak wielu klientow zaufalo marce fiat to chyba musza miec powody, to jeden z wielu powodow dla ktorych kupilem Ducato. Jedyna wada to silnik troszeczke za slaby, Nastepnego ducata wyposaze w silnik 2,3 JTD 115 KM
3,7
~zpad@wp.pl
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Kupiłem ten samochód żeby nie jeździć osobowym z przyczepa i jestem bardzo zadowolony, jednak uszkodzony po 300000 amortyzator to chyba troszeczkę przesada. Oczywiście serwis twierdzi że jeździłem przeładowanym po krawężnikach...
~DRIVER
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Prawie ze idealny do tego samochodu (wersja furgon 11).dobrze ciągnie i jak sie jezdzi z niedużymi ciężarami to napewno wystarczy.Jezdziłem 2.3 jtd który jest jednak dużo mocniejszy.Prędkość max 150kmh (Silnik)
~Kamil Kazimierzcal
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Jeżeli bym mógł to za całokształt moj Ducato uzyskuje 4,25... :)
~Blue Eyes Driver
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
silniczek pracuje idealnie. Wszystko tak jak byc powinno=] (Silnik)
~jan
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
nie tankowac na prywatnych stacjach gdzie jest zlej jakosci paliwo np.Pieprzyk trasa Poznan-Wroclaw-Kudowa,naprawa /wtryskiwacze i pompa /9000 PLN (Silnik)
~Robinson
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Ducat firmowy był dobry ale jeżdziło nim ok 6-osób każdy na swój sposób,niestety skończył mu się silnik.Ogólnie polecam jest dynamiczny i mało pali a to ważne.przeb.182370 (Silnik)
~borys
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
autko super za tą kasę i najważniejsze że nie jest to przereklamowany drogi w utrzymaniu szajswagen

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu