Lista ocen Fiat Ducato II 2.5 TDI 116KM 85kW 1994-2003 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Auto na tle innych aut z tego segmentu wyróżnia sie przede wszystkim niezawodnością i wygodą(bardzo dobra widoczność), poza tym części do niego są tanie. Jest dynamiczne, prowadzi się "jak dziecko" i do tego jest ładne. Bardzo dobrze spisuje się na długich i bardzo długich trasach, ale radzi sobie też niejajgorzej w mieśce(chodź intensywne eksploatowanie drzwi rozsówanych sprawia że nie leżą one już idealnie oraz hałasują na nierównościach,...
~Igor Nelle
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Jak na ośmioletni samochód mój Ducato spisuje się nieźle. Pomimo dwóch wypadków (prawy i lewy tył mocno uderzony) oraz kilku właścicieli mam do niego zaufanie. Blachy nie mają śladów rdzy, silnik w normie (ostatnio trochę bierze olej ale to z winy uszkodzonego gwintu). Psują się drobiazgi, które nie mają bezpośredniego wpływu na jazdę ale trochę denerwują użytkownika.
~Paweł
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Samochód kupiłem w 2013 roku z przebiegiem 200 tys. km, od tej pory w ciągu ponad 8 lat eksploatacji zrobiłem nim 391 tys. km, chwalę ten samochód za dobry silnik oraz niskie spalanie podczas miejskiej i autostradowej jazdy, jedyną słabą stroną samochodu jest blacha, która lubi sobie zardzewieć.
~lulacz
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ogólnie auto godne zainteresowania,duża przestrzeń ładunkowa(maxi),moja ładowność to 1551kg,ale wiozłem 2,5 tony bez wizualnego przeciążenia. Szkoda, że przy tej ładowności mam tylko 1600kg na haku,a moje DMC to równe 3.5 tony i muszę płacić podatek od środka transportu.
~anetaradek@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ZA TĄ KASE EXTRA AUTO.W WERSI MAX BARDZO DUŻA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA,115KM POZWALA NORMALNIE UŻYTKOWAĆ AUTO,PRZY NISKIM APETYCIE NA ON.TANIE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE .
~stanley
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
użytkuje go 2 lata bez poważniejszych usterek, a muszę dodać że podłączyłem do silnika sprężarkę chłodniczą i naprawdę ten silnik dostaje teraz w dupę i mimo wszystko działa b.dobrze
~wuka63@wp.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Z silnikiem tdi auto spisuje się doskonale i mało pali.Za takie pieniądze chyba nic lepszego się nie znajdzie.
~rooster
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Pechowe auto w moim wypadku wiec raczej nie kupie nowszego ducato raczej zmiana na niemca
~damiano@alpha.net.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Przemyslana dopracowana konstrukcja z paroma felernymi szczegolami zbyt oszczednego wykonania.

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafał
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
w porównaniu cenowo jest dobrym autem myślę żę lepszym od transita