Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wik999
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Wszystko w zasięgu rąk, ale jak dla mnie to zbyt daleko od kierownicy dźwignia kierunkowskazów. Twarde siedzenia, od razu daje się to odczuć. Wymiana żarówek w lampach, szczególnie prawej to ekwilibrystyka. Nic nie widać tylko na macane. Mało funkcji w komputerze, tylko jeden zakres pomiaru od skasowania do skasowania. BRAK CZUJNIKA TEMPERATURY ZEWNETRZNEJ. Funkcje komputera to 1. Zużycie paliwa chwilowe. 2. Zużycie średnie od poprzedniego...
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Duża ilość schowków, półeczek, uchwytów i to wszystko dokładnie pod ręką. Nowy kierowca oswaja się z nimi w 5min. i każdy przedmiot może mieć swoje miejsce. Na duży plus zasługuje składana w oparciu środkowego fotela podkładka z klipsem. Jeden minus - plastiki pod kierownicą zamontowane są tak, że długonodzy kierowcy mogą mieć mały problem gdzie zmieścić prawe kolano. Jednak jako rekompensatę otrzymujemy pełną regulację fotela kierowcy +...
~Qba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Generalnie wszystko jest pod ręką. Szkoda tylko, że jest tak skromna regulacja fotela kierowcy oraz kierownicy. Wielki plus za umieszczenie przycisku TRIP (przełączanie funkcji BC) na przełączniku wycieraczek. Niemile zaskoczony jestem umieszczeniem pedała sprzęgła tak wysoko. Wymusza to podniesienie stopy z podłogi przy każdej zmianie biegów co w mieści w korkach staje się męczące.
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Sylwetka bardzo futurystyczna, a wręcz sportowa co dla auta dostawczego jest niewątpliwym atutem. Rozmieszczenie przycisków ok, ogólnie cały kokpit nieźle całościowo spasowany, mam pełną wersję wyposażenia więc może nie dostrzegam drobnych niedoskonałóści w tzw. przymusowych pułkach. Jedyne co mnie drażni do widoczne śruby na kokpicie, to jest mała fuszerka:)
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Wszystko jest pod ręką łącznie z drążkiem zmiany biegów który jest umieszczony bardzo blisko kierownicy,super sprawa.Seryjny podłokietnik też jest bardzo przydatny zwłaszcza w długich trasach. Przydało by się tylko sterowanie radia z kierownicy.
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Wszystko na miejscu. Rewelacyjny fotel kierowcy, chwili wymaga "wykołysanie" go na właściwą wysokość ale efekt wart zachodu. Przejechanie 500 km non stop nie stanowi większego problemu, zwłaszcza po dopasowaniu oparcia do kręgosłupa.
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jedyne co mi przeszkadza to brak miejsca na napoje. Zasadniczo jest po wyciągnieciu popielniczki, ale daleko od kierownicy i bez możliwości regulacji. Mniejsze kubki butelki po prostu wypadaja.
~niebieski
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Totalna tragedia! nic nie jest tam gdzie trzeba z wyjatkiem kierownicy... A przy kolizji łamiesz nogi na 100%! Większego bubla nie widziałem...
~krzysztof.baker@gmail.com
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo ładna i masywnie wykonana deska rozdzielcza. Wszystko pod ręką. Jedyny minus to brak jakiś lepszych uchwytów na napoje. Tak poza tym to super.
Dziennik kosztów dla Fiat Ducato III Furgon krótki
9,4
~maniekxpcamp@wp.pl
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
brak w kabinie uchwytów na kubki/może zbędne ?-mnie ich brak/półka nad głową mało użyteczna,schowek na laptopa za mały
Fiat Ducato III Furgon krótki