Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Przestrzeń kierowcy jest rewelacyjna. Wygodny dostęp do schowków i przełączników to duża zaleta. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Jedynie przyciski regulacji świateł i ustawień komputera mogły by być w bardziej widocznym miejscu ale nie uznaję tego za minus bo używa się ich bardzo rzadko. Ważniejszy przycisk jest na przełączniku wycieraczek. Szybki dostęp do przydatnych funkcji komputera to dla kierowcy skarb. Co do pasażerów - co tu dużo mówić?...
~maniekxpcamp@wp.pl
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
siedzenia dla pasażerów nie są wygodne kabina bardzo mała-ciasna.Stary LT ma dużo więcej miejsca Jeżeli chodzi o kierowcę-siedzenie dość wygodne można sobie dopasować pokrętłami.Nie można przesunąć siedzenia do tyłu ciasna kabina. No i paka ma oszukane wymiary .....ma mieć niby 4,07m,a nie ma - 4 metrowe przedmioty nie wejdą
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
W porównaniu do poprzednika, krok milowy. Siedzenia i zagłówki są lepiej wyprofilowane, dużo więcej miejsca na nogi, lepiej wyprofilowane podparcia i kąt w kolanach jest bardziej przyjazny dłuższej jeździe. Jestem wysoki dlatego ma to dla mnie ogromne znaczenie.
~Qba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Jak na najmniejszy dostępny ducato miejsca jest wystarczająco dużo. Jazda tylko w ruchu miejskim (wawa) Jedyny minus to zbyt mało miejsca w okolicach piszczeli kierowcy. Nie podróżowałem jeszcze na miejscu pasażera więc nie będę oceniał tej części szoferki.
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Nie jest najgorzej jedyną wadą niestety dość dużą jest to że nie ma możliwości wyprostowania lewej nogi, po prostu nie ma na to mniejsca. Przy długich trasach jest to dla mnie duży minus. Fotele też mogły by byc wygodniejsze.
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Mam 183cm wzrostu i mieszczę się bez problemu.Nawet podróż w 3 osoby nie jest czymś strasznym bo autko jest bardzo szerokie. Mogłoby być tylko trochę więcej miejsca na nogi ale ogólnie jest dobrze.
~mirasek
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Na siedzeniu się siedzi jakby na krowie, deska rozdzielcza końćzy się na wysokości brzucha tak więc możemy być pewni że przy dzwonie i nie zapiętych pasach na 100% wylecimy przez przednią szybę
~Czacha
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo wygodne miejsce kierowcy, wszystko pod reka, pasazer ma troche mniejszy konfort, ale tez nie narzekalem jak musialem byc pasazerem :)
~niebieski
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Podczas kolizji czy wypadku łamiesz nogi. Auto duże miejsca mało... Trzeba mieć talent by coś takiego wyprodukować....

Usterki Fiat Ducato III

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Brak zastrzeżeń. Trzy osoby w kabinie się zmieszczą, dwie podróżują bez klaustrofobii. Na ławce pasażera można nawet się zdrzemnąć.
Fiat Ducato III Furgon krótki