Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Wentylacja to słaby punkt tego samochodu. Czego nie można powiedzieć o ogrzewaniu. Nawet w ostrą zimę autko rozgrzewa się bardzo szybko, co jest na wagę złota. Jednak nawiewy, powiedzmy szczerze, są słabe. W połączeniu z stosunkowo niedużymi oknami daje dość kiepską wentylację w upalne dni. Co do klimatyzacji nie mogę się wypowiedzieć, muszę poczekać na cieplejsze dni. W poprzednim wozie nie miałem klimy stąd doświadczenia z nawiewem chłodnego...
~niebieski
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Jeśli chodzi o wentylację i ogrzewanie to jest to TOTALNA porazka. Możecie mi wierzyć... auto WCALE nie grzeje w czasie ujemnej temperatury! To ma być miejsce pracy??? SZOK. W serwisie stwierdzili,że taka jego uroda... To kto mu dał homologacje... To kpina...
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Szybki nie parują nawet podczas silnego deszczu, klimatyzacja sprawuje się przyzwoicie,polecam klimatyzacje automatyczną.Jeśli chodzi o ogrzewanie to mogli się bardziej postarać ponieważ autko się bardzo długo nagrzewa a w na prawdę silne mrozy w środku jest chłodno.
~Qba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Ogrzewanie jest bardzo skuteczne. Nie ma problemu z odpowiednim dobraniem temperatury ogrzewania. Mile zaskoczony jestem działaniem klimatyzacji. W upalne dni w szoferce panował miły chłód. Zaparowane szyby są w ciągu kilku chwil odparowane.
~krzysztof.baker@gmail.com
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Latem bajeczka. Mam klimę (i wszystko jasne:D) W czasie deszczu szyby nie parują. bardzo dobrze rozmieszczone kratki nawiewowe. Zimą wiadomo troszkę trzeba poczekać zanim sie nagrzeje ale to w końcu Diesel.
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Klimatyzacja na cały samochód bardzo wydajna nawet przy wysokich temperaturach.Troszeczkę gorzej z ogrzewaniem - trzeba spory kawałek przejechać żeby zrobiło się ciepło.
~maniekxpcamp@wp.pl
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
zimą ogrzewanie nie najgorzej.Wada fabryczna-klima.Wziąłem z salonu z wadliwą klimą.kilka razy naprawiana /wymiana przewodu/Wreszcie wymienili chłodniczkę wraz z przewodem i jest ok.
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Mam klimatronik także nastawiam temp. i jest ;) Natomiast zimą na ciepłe powietrze się czeka i c zeka... ale to w każdym nowym dieslu jest ten problem. Szyby nie parują.
~Falusiak
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Posiadam climatronic, trochę trudny w obsłudze podczas jazdy, Nie sprawdzałem jeszcze ogrzewania, bo nie miałem okazji jeżdzić w zimę.

Usterki Fiat Ducato III

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~diabeł
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
zimą silnik nagrzewa się bardzo długo mimo sprawnego termostatu. Latem klima manualna daje radę.
Fiat Ducato III Furgon krótki