Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Widoczność jest b.dobra poza jednym drobnym mankamentem (dlatego tylko ocena \"dobrze\"). Może jestem odrobinę nadgorliwy ale przeszkadzają mi przednie słupki. Są szerokie i mocno obudowane plastikami co powoduje, że często zasłaniają widoczność przy skręcaniu i pokonywaniu ostrych zakrętów. Zmusza to do ciągłego wychylania się to w jedną to w drugą stronę. Poza tym drobiazgiem nie mogę mu nic zarzucić. Na szczególną pochwałę zasługują...
~Qba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Tu akurat fiat przegiął. Taki sam standard widoczności oferuje chyba czołg. Oprócz dobrych lusterek (trochę skromna regulacja lustra likwidującego martwy punkt) płaskiej i wysokiej szyby przedniej reszta jest karygodna. Rozmiar szyb bocznych przypomina te spotykane w samolotach pasażerskich. Na dożywocie skazałbym projektanta za słupki. Tak gigantycznych ograniczaczy widoczności jeszcze nie widziałem. Przejazd przez pasy dla pieszych wymusza...
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Nie mam nic do zarzucenia, do każdego auta trzeba się przyzwyczaić. Mogę dać jedną praktyczną radę dla osób chcących kupić ten samochód - nie bierzcie fabrycznych czujników cofania. Lusterka nie pokazują faktycznej odległości do tyłu auta, dlatego warto zainstalować czujniki z pomiarem odległości do przeszkody. Czujniki fabryczne dają ostrzegawczy sygnał w ciągły w przedziale od 60-0 cm, a to czasami jest za późno!
~wik999
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Szerokie słupki przednie, na skrzyżowaniach trzeba się wychylić, ale widoczność do przodu świetna. Podstawowe lusterka są OK, ale lusterka małe do obserwacji martwego pola, są lekko przysłonięte zaciemnieniem szyby (prawe) od dołu i trudno je ustawić elektrycznie tak żeby faktycznie pokazywały martwe pole bez boku samochodu (obydwa).
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jest dobrze, ale .... za przednim słupkiem potrafi ukryć się osobówka, nie wspominając o pieszym. Kilka razy widziałem zdenerwowany wzrok pieszego na przejściu, który pojawił mi się nagle przed maską. Bardzo dobre lusterka, jedynie można by zwiększyć zakres regulacji prawego panoramicznego
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jak na blaszaka nie najgorsza. Oczywiście słupki przeszkadzają. Dobre duże lusterka, niesety przy kiepskiej pogodzie bardzo szybko brudzą się boczne szybki przez co widoczność w lusterkach spada
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ogólnie dobra,bardzo duża przednia szyba i świetne lusterka. Jedynie boczne słupki są dużo za duże przy rondach i przejściach dla pieszych trzeba na prawdę uważać.
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Duża przednia szyba daje dobra widoczność, ale szerokie słupki szczególnie przy skręcie w lewo dają się we znaki i trzeba się pilnować by nikogo nie przejechać :D
~Czacha
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Wszystko ok, zeby nie slupki wraz z duzymi lusterkami - wszystiko daje efekt - nie jeden pieszy na przejsciu musial skakac... :)
~krzysztof.baker@gmail.com
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Wszystko ok. Do tyłu pięknie. Duże lusterka bardzo duży plus+ Na boki trochę gorzej. Grube słupki troszkę przysłaniają widoczność.
Fiat Ducato III Furgon krótki