Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
To nie limuzyna więc nie wymagam od niego wiele ale jednak Fiat mógłby się jeszcze trochę postarać. Auto jest ciche i przytulne pierwsze 2-3 mies. od nowości, potem plastiki zaczynają trzaskać. Dużo też zależy od tego jak wykończona jest \"paka\". W blaszaku nie polecam blachy. Po dość niedługiej eksploatacji wyrywają się nity i huk w czasie jazdy jest straszny. Polecam sklejkę.
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Dużo czasu spędzam w aucie (ok 12 tys km miesięcznie), więc mogę na ten temat się wypowiedzieć. Krótko mówiąc w poprzedniku po 800 tys dziennego przebiegu czułem się średnio, a w tym aucie poprostu dobrze. Nie powiem, że doskonale bo taka odległość w naszych realiach drogowych już przed wejściem do auta daje dreszczyk emocji.
~Qba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Cienko. Silnik słychać w każdym zakresie obrotów. Po przejechaniu 55tys km w ciągu roku eksploatacji plastiki dają czadu. Tandeta!! Piszczy wszystko co się da. Źle spasowanie części plastikowe drzwi stukają i doprowadzają do białej gorączki. Masakrycznie miękkie nadwozie słychać na każdej nierówności.
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Wyciszenie bardzo dobre.Przeszkadza jakość wykonania tylnych drzwi.Już po 100tys.km nawet na małych nierównościach duże trzaski i piski plastików i gumowych uszczelek.Co w połączeniu ze sztywnym zawieszeniem jest bardzo denerwujące.
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Lubię gdy słychać silnik a nie jest to klekot traktora. Głośno się robi powyżej 110 km/h, narasta szum powietrza, ale "ściana" o wymiarach 2,55m na 2,05m (bez lusterek) i niewielkim kącie nachylenia ma co przepychać.
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Silnik tak jak już wspominałem jest bardzo cichy a nadwozie jest dobrze dopracowane aerodynamicznie bo nawet przy prędkościach 120-130km/h szum powietrza jest znośny,najgłośniejsze są duże lusterka.
~Ducato Stasio
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Do najcichszych nie należy. Dużo lepiej jest po załadowaniu Ducato po brzegi pudłami, troszkę wycisza się. Świst okien przy większych prędkościach do tego trzeba się przyzwyczaić.
~szaman
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
no gdyby nie szumy wiatru to wszystko by było dorze ale sie czuje przy zakresie prędkości od 120-160 jak na roweże
~maniekxpcamp@wp.pl
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
brak zastrzeżeń do kabiny ,na ale paka to trzeszczy,puka ,stuka-w czasie jazdy nie otwierać okienka wewnętrznego
~busior
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
troche glosno powyżej 130 km/h a to dlatego ze zabudowa plandeka i wystaje troche po za kabine ale nie jest zle
Fiat Ducato III Furgon krótki