Lista ocen Fiat Ducato III Furgon przedłużony (14)

3,2
~Niezadowolony
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Mam największą wersję - 17m3 z silnikiem 160 KM, i taką opiszę. Na początek plusy. Wielka buda, bardzo dobry silnik, niskie zużycie paliwa, wyjątkowo dobre wyciszenie kabiny, duża ilość schowków dobrze rozmieszczonych, dobre wyposażenie( tzn pełna elektryka, klima itp bajery umilające pracę). Dużym plusem są dobre proporcje wymiarów auta. Mimo olbrzymiej budy projektanci zrobili zwartą konstrukcję. Iveco, Crafter i Sprinter też mają budy po...
2,9
~Marek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ducato z jesieni 2017 roku 2.3 150KM ( nie było takiego w rubryczkach ) . Przejechałem tylko 20 000 km w 14 m-cy . Dobrze ,że nie jest to moje główne narzędzie pracy a służy tylko do dojazdów . Opis jest poniżej . Ogólnie - NIE KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ . Nie polecam znajomym , nawet komuś kogo nie lubię bym go nie polecił , bo by mnie gryzło sumienie . Wolałbym poszukać porządniejszy samochód z którego będzie większa przyjemność , a nie...
~tymrak2
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Doskonaly silnik !.Baaaaardzo dynamiczny.Ogromna wiekszosc osobowek zostaje z tylu.Silnik to najwiekszy atut tego auta.Jezeli kupowac Ducato to tylko z tym silnikiem! (Silnik)
~Mateusz
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Źle umieszczone przyciski awaryjnych, przeciwmgielnych, podgrzewania lusterek oraz centralnego zamka. (Ergonomia)
~skorzanyswiat.pl
boczne drzwi trochę za wąskie szerokość auta ok długość za krótki około 20 cm
3,2
~unu@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
poprzednio jeździłem stareńkim LT w porównaniu - jest postęp ale od auta które weszło na rynek w 2007 oczekiwałem zdecydowanie więcej
~pomoc-drogowa31@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Mam 4 szt. w wersji maxi (L 4 H 3) auta mają po 2,5 r . przejechane po 400,000 km i mmiałem tylko problem ze sprzęgłem które wymieniałem na 250 tyś km!! ze względu na zużycie . auko z silnikiem 3L 160 KM jeszcze lepsza jednostka, pali tyle samo i jest cichsze. NAPEWNO POLECAM !! (Silnik)
1,8
~Grzegorz
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Samochód porażka. Przy 400000km uszkodził się licznik a za chwilę padł silnik. W sumie wymieniłem w nim: silnik, wtryski, skrzynię ,rozrusznik, przewody masowe, alternator,półosie napędowe, całe zawieszenie. Notorycznie psuje się nadmuch kabiny. Nigdy więcej Ducato
3,7
~Jezza
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Auto niewiarygodnie oszczędne. Ciężkie, wielkie i przede wszystkim wożone ciężary a spalanie z klimą trzyma się na 8.6. Silnik mógłby być bardziej elastyczny, a 6 bieg mieć większe przełożenie bo na autostradzie przy 120 robi się głośno i pali powyżej 10l. Ogólnie na plus (realne spalanie 7.4 przy oszczędnej jeździe). (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~skorzanyswiat pl
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
na początku palił 8 teraz po 320 tyś 9 litrow , a przy 130 10 litrow (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Fiat Ducato III Furgon przedłużony