Lista ocen Fiat Ducato IV (15) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jack119
Furgon 2.3 MultiJet 130KM 96kW
słabo albo bardzo słabo. Od początki pije olej, nawet żłopie. Im mocniej na gaz tym bardziej. nawet 0,5 l na 1000 km. W serwisie twierdzą, że mieści się w normie. Nawet kulturalna praca, i duża elastyczność, ale słaba moc. Nie wiem gdzie te 130 koni, Jedzie jakby miał 100. Bardzo ospały, wolno reaguje na gaz, i sporo pali. ciężko zejść poniżej 9 l. Norma to 9,5 l.
~adp#1897
Furgon ekstra długi Facelifting 2.3 Multijet 140KM 103kW
Jak na razie bez awarii, ale łyka litr oleju na 2000km (według serwisu nie ma żadnych wycieków). Ogólnie spory hałas , gdy działa klimatyzacja już na 1 biegu. Słychać z daleka kto jedzie. Moc silnika względem wagi całości i dorzucenia na pakę przynajmniej połowy ładowności stanowczo za mała. Czuć obciążenie podczas rozpędzania, przyspieszania i hamowania.
~ponczek16xx
Furgon 2.3 MultiJet 130KM 96kW
Bomba. Kultura pracy i dżwięk rewelacja. Nieraz przy 20 km/h zamiast 2 wrzucam 4 przez pomyłkę, a auto nie gaśnie, silnik normalnie pracuję. Moim zdanie fiat robi najlepsze silniki diesel. Vw się chowa, naprawdę :) Wiem co mówię, bo jeżdziłem już większością dostawczaków dostępnych na rynku.
~Nangorszy samochód. Nie polecam
Furgon 2.3 MultiJet 148KM 109kW
Nie chce mi się tego wszystkiego oceniać. Powiem tylko tyle że po 3 latach samochód nadaje się do zezlomowania. Ponad 8 miesięcy po serwisach i nikt nie potrafi naprawić.
~janek
Furgon 3.0 MultiJet 177KM 130kW
Rewelacyjny silnik którego już niestety nie produkują. Wielka moc jak na busa. Samochód jedzie jak szalony. Na światłach można brać osobówki jak się ruszy w dwójki.
~Nigdy fiata
Furgon długi Facelifting 2.3 Multijet 140KM 103kW
Dno dno dno, wszystkie nasze ducata stoją. Rozrzady popękane przy przebiegach od 110 tys do 140 tys . Wytryski , alternatory. Na nowe silniki to porażka jakaś
~Grzegorz
Furgon 2.3 MultiJet 130KM 96kW
Silnik działa bez zarzutu. Nie wielka różnica między pełnym zaladunkiem a jazda na pusto. Zwinne auto. Szybko się zbiera.
~Kuzyn
Furgon 2.3 MultiJet 148KM 109kW
Dynamiczny na pusto. Przy większych obciążeniach wyprzedzanie nie sprawia już przyjemności. Na pusto "śmiga" osobówki.
~Nigdy
Furgon krótki Facelifting 2.3 Multijet 120KM 88kW
Rozrząd pękł przy Ok 100 tys km, wtryski, alternator, dpf . Non stop laweta .
Dziennik kosztów dla Fiat Ducato IV
9,8
~Nigdy
Furgon krótki Facelifting 2.3 Multijet 120KM 88kW
Rozrząd pękł przy Ok 100 tys km, wtryski, alternator, dpf . Non stop laweta .