Lista ocen Fiat Freemont (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Jeśli szukasz SUVa, warto zastanowić się nad tym modelem ale amerykańska precyzja nie jest równa europejskiej. Dlatego za podobne pieniądze można mieć na pewno lepiej wyposażone ale mniejsze europejskie auto typu kombi, które nie będzie tak unikatowe jak Freemont ale może bardziej niezawodne. Ja po czasie zauważyłem nową większą Kugę ale już po zapłaceniu zadatku (nie wiem jaka byłaby decyzja ale na pewno miałbym ksenony i europejskie auto o...
~Jarek
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
jakość jest średnia, nawet przeciętna, cena zależy są ludzie którzy wpakowali 20tys w naprawy chcą teraz sprzedać po 50-60tys. osobiście uważam, je jego cena na poziomie 30-40tys to max, niezależnie od tego czy były naprawy, spokój mamy na krótko, auto psuje się dość często, zawieszenie przy masie auta i naszych drogach trzeba robić co kilka lat, silnik im ma więcej i im mniej jeździ na trasy tym więcej będzie się psuł, ekologia go wykańcza.
~KrzysiekB
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Chyba najlepiej wyposażone auto w tej klasie. Wersja LOUNGE posiada wszystko! Skórzana tapicerka, olbrzymie felgi 19\', kamera cofania, super system audio ALPINE. Naprawdę od kąd go kupiliśmy nie mogę wyjść z zachwytu, szkoda tylko że nie wybrałem opcji 4x4 ale cóż :S 4x2 i tak jest super : )
~rq
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
auto kupiłem używane i nie mogę narzekać bo ceny używanych egzemplarzy są bardzo dobre. za ilość KM i osób które wchodzą do auta oraz styl w jakim jest zrobione warto zapłacić a i nowe egzemplarze nieźle stoją szczególnie w okolicach stycznia
~JLR123
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
Powiem szczerze że za cenę jako nowy 140000 zł jest wart każdej złotówki i każdego grosza jak na to co oferuje to konkurencja się chowa. Nigdy bym nie zamienił na np. : Citroena C4 Grand Picasso.
~krystian0000
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Nie ukrywajmy: samochód z takim wyposażeniem wyprodukowany przez Volvo albo z logo Jeepa kosztowałby drugie tyle. Fiat jest tani, a stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
~TVPloveTVN
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
nie kupujcie biednych wersji da sie wylapac Lounge w AT 4x4 Navi bardzo tanio w stosunku do innych marek a bieda wersje to juz sie zrownuje z calym plebsem
~Użytkownik 123
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Bardzo dużo za tak niewiele. Kupując inna markę typu audi BMW Volvo płaci się za znaczek. Tu jest wszystko czego trzeba. Max dobre wyposażenie.
~Misiek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Jak na tą cenę to auto jest naprawdę godne polecenia. Porównując np. do Audi Q7 to i tak wolał bym Fiata Freemonta.
Dziennik kosztów dla Fiat Freemont
8,2
14,8
15,1
~Marcin
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Nowy w full opcja 139 tyś u konkurencji za to samo ceny od 200 w górę szkoda ze zakończono już produkcję