Lista ocen Fiat Freemont (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Dałem ocenę dobrze,ale klima w czasie jazdy powyżej 150 km/ na godzinę potrafi czasem mrozić zwłaszcza nogi... Serwis bezradny. Sytuację ratuje sterowanie manualne. O ASO później... Trzy strefy to jest to . Dzieciaki z tyłu są zachwycone a ja nie muszę wiać przodem aby tył miał czym oddychać. Nawiewy górą i dołem są optymalnym rozwiązaniem. I to wszystko w cenie 130 000 zł brutto. Proszę znaleźć to samo u konkurencji...
~krystian0000
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Przyznam, po roku jeszcze jej nie rozgryzłem. W zimie przy prędkości autostradowej, na ustawionym grzaniu na 18/19 stopni w pewnym momencie z nawiewu zaczyna wydobywać się mroźne powietrze: tak, jakby jakiś czujnik dawał znak, że w środku jest za ciepło. Poza tym włączająca się sprężarka mocno obciąża samochód, co słychać zwłaszcza na biegu jałowym podczas postoju.
~Przemek
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Ogrzewanie, klima b. wydajna ale przy wyższych prędkościach 130km w górę z nawiewów wieje zimniejsze powietrze, trzeba regulować poziom temperatury. Problem występuje w wielu egzemplarzach, opisywany był na forum Freemonta - ten typ tak ma, mój też ale nie jest to wielka wada.
~Bernard
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Bardzo wydajna klima 3-strefowa automatyczna. Tam są ponoć 2 kompresory dzięki czemu to tak dobrze funkcjonuje. Można ustawić np. blokadę dla dzieci z tyłu jak zaczynają za bardzo kombinować. Nadmuchy dla 2 i 3 rzędu są z góry + na nogi dla 2 rzędu.
~rq
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
auto szybko się ogrzewa w środku, dodatkowy program ogrzewania przedniej szyby pomaga ją odparować -oczywiście trzeba regularnie wymieniać filtr kabinowy. Dodatkowo zamontowałem defę i wsiadam do cieplutkiego auta - teraz to bajka
~Użytkownik 123
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Drugiego takiego ciężko znaleźć, przednia szyba ma dodatkowe grzałki przez co szybko się nagrzewa, latem chłodzi idealnie. Bardzo wydajna klima, nawiewy na tylne rzędy siedzeń z oddzielnym sterowaniem. Bajka.
~Jarek
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
klimatyzacja działa w miarę (przejechana Chorwacja), dość mocno irytuje kompresor, jest dość głośny. Grzanie jest ok, o ile nie ma problemów z zawieszającymi się klapami.
~JLR123
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
Ogrzewanie jest super. Klimatyzacja 3 strefowa to jest to nie wszystkie Vany mają te rzeczy a w nim jest w standardzie. Więc to oceniam na 6 ale tu takiej oceny nie ma.
~Misiek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
W zimie szybko robi się ciepło a drugim plusem jest to że pasażerowie z tyłu mają regulacje temperatury nie muszą mieć takiej samej temperatury jak Ci z przodu
~Artur
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Tutaj uwazam, ze regulowania manualnie i automatycznie klimatyzacja na miejscach z tylu, a nawet na ostatnie kanapie, to mile udogodnienie.