Lista ocen Fiat Freemont (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rq
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
to co wcześniej pisałem siedzenie wysoko i dobry pogląd na sytuacje na drodze, duże lusterka i dodatkowe lusterko do kontroli dzieciaków z tyłu, siedzenia 2 i 3 rząd ustawione teatralnie wiec wiadomo co się dzieje. czujniki parkowania robią robotę podczas manewrowania tyłem
~Tomek
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Bardzo dobra widocznosc. Z tyłu mała szyba. Ale i żona cofamy na lusterka, które są naprawdę bardzo duże. Ponadto są czujniki parkowania i kamera cofania. Brakuje czujników parkowania z przodu, ale być może w mojej wersji.
~Przemek
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Widoczność ogólnie ok, słupki przednie są trochę grube, raz mocno przysłoniły mi pieszego na pasach. Mało doświadczonym kierowcą przyda się kamera bo auto jest spore i cofanie wymaga wyczucia i umiejętności cofania na lusterka.
~Rafał
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Brak czujników przednich. Z tyłu jest kamera wraz z czujnikami i to jest świetna sprawa. Słupki przednie są duże i w pewnych momentach przeszkadzają,ale jakie mają być przy tak dużym aucie...
~JLR123
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
Powiem tak. Widoczność jest dobra ale wiadomo to gigant więc kobiety będą miały problem z parkowaniem. Ja jedynie bym poprawił to że czujniki parkowania w standardzie powinny być z przodu.
~Bernard
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Jest OK, duże lusterka boczne, wewnętrzne fotochromatyczne robi dobrą robotę w nocy. Kamera przy cofaniu, szeroka regulacja fotela / kierownicy - czego chcieć więcej?
~amaro
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
brak krytycznych uwag ( a fotel mam w pozycji: najniżej, my wife w pozycji: najwyżej ). nie używam od zawsze lusterka wewnętrznego a zewnętrzne są ogromne plus .....parkasist
~Artur
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Juz pare razy zona mnie uprzedzala, jak piesi szli przez pasy od mojej strony, a ja ich nie widzialem, przez slupek A. Jest zdecydowanie za duzy.
~Artur
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Bardzo dobra widoczność z tyłu dzięki wielkim lusterkom bocznym. Trzeba się przyzwyczaić do szerokich słupków przednich ale nie ma tragedii.
Dziennik kosztów dla Fiat Freemont
8,2
14,8
15,1
~krystian0000
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Jestem wysoki (194 cm) a widzę wszystko w tym samochodzie. Słupki A i C są nieco masywne, przydałby się czujnik martwego pola, ale nie jest źle.