Lista ocen Fiat Idea (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Minivan 1.4 8V 77KM 57kW
Wymieniłem jedną spaloną żarówkę tylnych świateł. Komputer pokazuje mi, że mam przepaloną żarówkę świateł z tyłu. Jest sprawna, ale chyba z 20-letnia? Czy to może być problem, że stawia inny opór i komputer tak ją "widzi"? Nie wiem.
~Rafał
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Czasami pęknie jakiś plastik w bagażniku, odklei jakaś listwa boczna, wyskoczy jakiś alarm uszkodzenia ABS przy gwałtownym hamowaniu(alarm jak narazie sam sie kasuje wyskoczyl 2x) ogulnie auto oceniam jako dobre
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Jak na mit o tragicznym Fiacie nieźle jak na 42.000 km . Klakson na gwarancji i podgrzewane lusterko ( na gwarancji ) , ale nie działało od nowości . Fiat się bardzo poprawił , uwierzcie .
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Trochę za wcześnie na pełną opinię . Odkleił się kawałek listwy bocznej i czasem gdzieś coś zabrzęczy , zastuka . Ale na miłość Boską - przeciez wiedziałem , że kupuje Fiata :-)
~davidcie
Minivan 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Z drobiazgów po blisko dwóch latach wymienione tylko gumki od stabilizatora poprzecznego (30min na kanale i 34zł).
~Dun
Minivan 1.9 JTD 100KM 74kW
Usterki dotyczą części zawieszenia wytuczonego na polskich drogach wiec polecam kupować dobrej jakości części w przypadku ich wymiany.
~Daniel
Minivan 1.4 8V 77KM 57kW
Przez cały okres posiadanie nic się nie popsuło. Auto z Belgii więc po 5000 km trochę słychać zawieszenie ( od nowości w aucie).
~marcin
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
4 dla tego że wkurza mnie szyba przednia - powiniem mieć ją pociągniętom jescze z 20 -30 cm w kierunku dachu.
~krzysztof 38
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
samochód nowy a juz kilka drobnych usterek i te materiały mogłyby byc lepsze jakościowo ( denerwujące skrzypienie)
~Endy
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Drobiazgi łatwe do usunięcia dla kierowców z doświadczeniem z innych fiatów. Przydaje się książka obsługi.