Lista ocen Fiat Idea (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Cztery Lata nie działo się nic absolutnie, potem prądnica, bendix, elektronika w pedale gazu... Auto nigdy nie stało w garażu, mimo to bez korozji (poza wydechem, który się po prostu rozsypał) Ale generalnie super autko. Wnętrze jasne, miłe, łatwe do utrzymania w czystości.Za tę cenę nie kupi się czegoś tak użytecznego i w sumie niezawodnego. Ciężko będzie się rozstać.
~bajlek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Komputer pokładowy: Ping, Cluth Failed, Ping Gearbox Failed. Tak tak, majac automat mozna rozwalis sprzeglo i skrzynie biegow! Jak? Fiatowska (czytaj tandetna) elektronika. Nowe auto (9mcy) poszlo na lawete gdy padła skrzynia - automat wysprzeglal i przy 6000 obrotow
~Pablo
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
W skrzyni biegów poddały się łożyska i byla konieczna jej rozbiórka z wymianą tych elementów, ale możliwe że wcześniejszy właściciel ciągnął na haku więcej niż mógł. Reszta podzespołów nie stwarza problemów
~Pablo
~jaca
Minivan 1.9 JTD 100KM 74kW
kupiłem uszkodzony więc wymieniłem uszkodzone części oprócz tego nie zepsuło się nic. Większość ludzi myśli że fiat to się będzie psuło-wcale niprawda miałem punto przez 4 lata i nic sie nie psuło
~Rafał
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Niezawodnoś musze tutaj dac ocene najwuższa ponieważ nigdy mnie nie zawidł, może nie przejechalem duzo bo 34tys, ale znajomi z mercedesami juz pare razy łapali okazjie:)
~Cezary
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Trzeba być wyczulonym i szybko.reagowac gdy coś zaczyna stukac i pukać, bo później boli.
~Eric
Minivan 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
turbina, pęknięte sprężyny przód, wymiana przekładni kierowniczej na używaną (stara pykała - 500 zł)
~Adrian
Minivan 1.9 JTD 100KM 74kW
Wymienione sprzęgło i dwumasa przy 270tys, ale byłem na to przygotowany.
Dziennik kosztów dla Fiat Idea
5,1
6,8
~krzysztof 38
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
tutaj też poniżej normy ( ale wszystko na gwarancji także ok )