Lista ocen Fiat Idea (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Kompletny szok - auto poniżej 4 m długości , a miejsca więcej niż w nowym focusie ( szczególnie z tyłu ). Ogromny atut tego auta . Przy moim wzroście (196 ) mogę siąść "za sobą " z tyłu ze złączonymi nogami i mam jeszcze z 5 cm do fotela . do focusa z tyłu nie mogłem wejść . Świetna , przesuwana i "kładziona" tylna kanapa . I na koniec świetna rzecz . Pasażer środkowy z tyłu nie ma pod nogami podwyższonego tunelu tylko płaską podłogę z...
~Eric
Minivan 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Jak na tak niewielkie autko kierowca ma dużo miejsca dla siebie. Pasażer na przednim fotelu również nie powinien narzekać. Możliwość regulacji foteli z tyłu. Pochylenia oparć (w bardzo ograniczonym zakresie ale jest) oraz możliwość przesunięcia kanapy w celu powiększenia przestrzeni bagażnika (dzięki czeku większa spacerówka wchodzi bez problemu). Nadto miejsca nad głową !
~pawel1775@vp.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
tutaj nie ma sobie równych nic wiecej nie pisze trzeba to zobaczyc i sprubować żadne auto tej klasy nie ma tyle miejsca i 35 kombinacji z fotelammi z tylu przednie stoliki schowki fuul moim zdaniem to idealna idea jest w nim tyle miejsca że każdy pasażer jest zadowolony
~Pablo
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
U mnie tył robi za bagażówkę (fotele można bardzo praktycznie złożyć i mamy dosyc dużą przestrzeń ładunkową), ale dla 4 osób jest uważam całkiem wygodny i dużo miejsca nad głową nawet dla wysokich
~Pablo
~davidcie
Minivan 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Miejsca jest zaskakująco dużo jak na cztery metry długości samochodu! Także bagażnik jest zdecydowanie większy niż w większości aut tej klasy, co zresztą było jednym z głównych argumentów do zakupu.
~Krzysiek
Minivan 1.4 8V 77KM 57kW
Auto dla dwóch dorosłych i dwoje dzieci. Cztery dorosłe osoby mogą jechać w podróż do 200km. Dłużej może być mało wygodnie dla tych z tyłu. Z przodu nie ma na co narzekać.
~jaca
Minivan 1.9 JTD 100KM 74kW
no tu jest rewelacja nawet jak ja kieruje mam fotel całkiem do tyłu cofnięty to jest sporo miejsca a jak kieruje żona to z tyłu jest miejsca na nogi jak w autobusie
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Kto nie zobaczy - nie uwierzy ! Ilość na nogi i nad głowami fenomenalna , nie spotykana w segmencie C i nawet D ! Na szerokość całkiem nieźle jak na dość wąskie autko .
Dziennik kosztów dla Fiat Idea
5,1
6,8
~Tomek " Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Nie ma takiego auta , które ma tyle miejsca przy takich gabarytach . Mało tego - niewiele jest takich , co ma tyle , będac dużo "większe" . Stilo czy Focus nie mają szans .