Lista ocen Fiat Marea Sedan (122) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Jak na samochód tego przedzialłu na brak miejsca w zasadzie narzekać nie można. Problem pojawia się w dwóch przypadkach. Wysoki kierowca spokojnie znajdzie sporo miejsca za kierwonicą, jednak dla pasażera, które zechce zasiąść za nim miejsca już praktycznie w ogóle nie pozostanie. Natomiast osobie, która lubi jeździć blisko kierownicy, będzie przeszkadzała półka pod kierwonicą, o którą uderzał będzie nogami. Ocena jednak dobra, bo nie jest to...
~mareasedan
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ciekawe, wręcz dizajnersko zaprojektowane wnętrze, które jest większe, niż by się mogło wydawać stojąc na zewnątrz. Fotel kierowcy regulowany góra-dół. Kierownica regulowana góra-dół. Czasami pasażerowie z tylnych siedzeń marudzą na brak miejsca na kolana, ale tak jest chyba w każdym samochodzie tej klasy lub mniejszym. W każdym razie z przodu - pełen luz i komfort. Tyłem nie ma się co przejmować, chyba, że nasze auto to taxi.
~plebi@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
w tym względzie jest fenomenana, miejsca jest tak dużo jak w mało którym aucie, np na odsuniętym na maksa fotelu kierowcy mało kto sięga pedałów, z kolei przysunięcie fotela w kierunku kierownicy sprawia powstanie prawie 1m przestrzeni miedzy oparciem a tylnymi siedzeniami, poza tym podłokietniki zarówno z tyłu jak i z przodu znacznie poprawiają komfort jazdy, w tym względzie należy się szóstka !!!
~rafalpawlowski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Szkoda ze nie ma oceny: Wyśmienicie albo Marzenie Rodziny tzn. ´6´ !!! Astry I, golfy kombi, octawie kombi, meganki kombi, corolle kombi etc. są mniejsze! citroen xantia kombi albo laguna kombi- to właściwi konkurenci w tej dyscyplinie. bagażnik wielki i ustawny, z zamykanymi boksami w burtach bocznych.
~(m)
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Nadspodziewanie dużo miejsca z przodu. Zgrabne z zewnątrz autko nie sprawia wrażenia aż tak pojemnego. Po zajęciu miejsc w środku okazuje się jednak, że siedzimy w wielkiej limuzynie. Z tyłu mogą swobodnie podróżować dwie dorosłe osoby bez zbędnych czułości, czy namiętnego wzajemnego pocierania się łokciami.
~Luka
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Kierowca nie może narzekać, bo nie ma nawet za bardzo do czego się doczepić. Wygodny i regulowany w obu płaszczyznach fotel kierowcy, regulowana kierownica, dobre trzymanie boczne, wszystko w zasięgu ręki, podłokietnik, pełna uatomatyka, chyba nie trzeba nic dodawać!
~Igor
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Przestrzeń z przodu ok, fotele wygodnie, kierowca ma dodatkowo regulacje wysokości fotela i podparcia lędźwiowego; wygodny podłokietnik z dużym schowkiem Z tyłu mało miejsca na nogi; podłokietnik w oparciu kanapy.
~michnik
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Pomimo moich rozmiarow 190 cm i 110 kg podrozuje sie naprawde wygodnie i jeszcze jest z tylu miejsce dla pasazerow. Pasazer obok kierowcy nie zderza sie ramieniem z kierowca co strasznie denerwowalo mnie w astrze
~Artur
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Na brak miejsca raczej nie ma co narzekać. Druga sprawa - fotel kierowcy połamał mi się już w dwóch miejscach (podczas miesięcznego zaledwie użytkowania), a wielki nie jestem (176cm wzrostu).
~Przemek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jest zle. Na auto tego segmentu 4 osoby mieszcza sie bez stresu. Nie polecam do oczywiscie na wycieczki rodzinne bo mozna sie niezle polamac ale na przejazdzki do 100km jak najbardziej
Fiat Marea Sedan