Lista ocen Fiat Marea Sedan (108) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas b.
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Kazdu mow "Fiat sie psuje" ja tam tego az tak nie zauwazylem. faktem jest ze psuja sie pierdoly: parcieja klamki,jakies wlaczniki itp a jak juz sie cos posuje powazniejszego to jest tanie w naprawie . Jak cos sie posuje w Mercedesie to cos powazne a naprawa kosztuje tyle ze byscie mosieli sprzedac tesciawa:) Fakt to to zr trzeszcza plastiki,skrzypi fotel itp.
~Krzysiek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Za naprawdę niewielką cenę otrzymujemy auto w miarę dynamiczne, wszechstronne i przynajmniej w moim przypadku niezawodne. Przy regularnej wymianie wszystkich podzespołów auto powinno nam się odwdzięczyć. Posiadam maryśkę już 2 lata kupiłem ją z przebiegiem 250 000 teraz ma już 270 000 i naprawdę nigdy się na niej nie zawiodłem ! gorąco polecam !!!
~hassassin
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Za parę tysięcy złotych kupujemy samochód, który świetnie jeźdżi, dobrze wygląda, nie jest tak zjeżdżony i jest kilka lat młodszy. A usterkowość? Na pewno nie jest uzależniona o d marki, ale od dwóch czynników: po pierwsze właściciela, a po drugie od warsztatu, który naprawia auto, bo naprawić tanio, nie znaczy dobrze.
~(m)
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mój zakup Fiata Marei był wynikiem wielu przemyśleń i porównań. Uważam, że za tak atrakcyjną cenę nie ma obecnie na polskim rynku auta w tej samej klasie i o podobnym komforcie użytkowania. Do tej oceny mogę dodać też niski koszt części zamiennych. Ogólnie rzecz biorąc Marea jest tu bezkonkurencyjna.
~patrico18
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto Nowe kosztowało ponad 50 tys Jak za tą cene i na tamte czasy auto spisywało się doskonale, nigdy nie miałem z nim powąznych problemów. Auto zaczeło się "sypać" w ieku 11 lat wydałem na naprawy około 4 tys i git Zawieszenie , chłodnica rozrzad , halulce itp
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Za takie pieniądze przy zastosowanej technologii silnika(common rail), nie ma żadnych konkurentów. Generalnie nie jest to moje wymarzone auto, ale moge je polecic kazdemu. Wystrzegac sie tylko jak ognia regzemplarzy zgnojonych, rozbitych i zajedzonych.
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
za ta cene fiat proponuje naprawde duzo wiecej niz konkurencja teoria o zawodnosci fiata nie sprawdza sie wogle swietne auto w necie mozna znalesc porownanie z oplem vectra i peugot 407 tabela mowi wszystko uwazam ze fiat wypada najlepiej...
~Billy
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Za moją Merry zapłaciłem 1600 zł, włożyłem w Nią drugie tyle aby naprawić większość rzeczy (wahacze, stabilizatory, amortyzatory, hamulce, drążki, tuleje, ręczny plus kilka innych). I na bieżąco jest serwisowana po niedużych kosztach.
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
zapłaciłem za niego koło 6 tysięcy...tragedii nie ma, ale poprzednik fiata(espero) kosztował mnie 3.5 tyś. nigdy nie był jakoś łaskawie traktowany i serwis odwiedził 2 razy(pompa i wtryski-wina rzadkiej jazdy na paliwie-miało LPG)
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Sedan
7,8
11,2
~dpiaszcz@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto godne polecenia. Przez 3 lata użytkowania nie sprawił kłopotów. Silnik doś ładnie, równo pracuje, chociaż przy długiej jeździe jest trochę uciążliwy. Jdyną wadą są szybko wybijające się gałeczki i raz w roku czeka nas wymiana.
Fiat Marea Sedan