Lista ocen Fiat Marea Sedan 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (22)

3,6
~Adamuz
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
za bardzo awaryjny ale w końcu jest powypadkowy. Silni zaczyna szwankować choć ma dopiero 126 tyś km, bardzo dużo miejsca i ponad czasowa sylwetkach (szczególnie latem na alusach)
~lala
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
jest dobrze . Za te pieniądzę ... cóż mozna kupić - nic lepszego . Auto jest dobrej jakości , ładne ,dobrze sie prowadzi , psuje jak każde inne ... jak ktos potrzebuje niepsującego się niech kupi niemieckie -one się nie psują , nie rysują i nie starzeją .
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo ładny samochód ale wersja sedan trochę rzadziej spotykana wiec droższe np.lampy tył. Ogólnie samochód do najtańszych w naprawach nie należy a w przypadku stłuczki lepiej kupić drugi samochód bo części zamienne nowe okropnie drogie (używanie często droższe np. lampy przednie)
3,5
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Kupując ten samochód chyba oczekiwałem czegoś lepszego. Mam go od marca...jak na razie marysia oszczędziła mój portfel tylko 2x1 miesiąc. Wiecznie problemy...to pompa, świece to zawieszenie. Może to wina poprzedniego właściciela, może mam pecha...nie wiem. Obecnie próbuję go sprzedać-może się uda
3,4
~Zientas
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
To jest mój ostatni FIAT (a miałem ich już trochę, lub przynajmniej okazję eksploatować).
~andrzej.michta@gmail.com
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Polecam wszystkim, którzy szukają dynamicznego, oszczędnego, rodzinnego samochodu, który ma bagatela 500 l pojemność kufra, rozpędza się swobodnie do 190 km/h nie przekraczając przy tym nigdy spalania 8l/100 km. http://allegro.pl/item513379023_fiat_marea_1_9_td_ksenony_serwisowana_w_aso.html Polecam, ja już się nią nacieszyłem, czas na nowszy egzemplarz :)
~pele
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
mimo ze auto ma podobno ze 100tyś wiecej lata jak trzeba (Silnik)
~radzziej
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
trochę głosny ale elastyczny niezawodny ekonomiczny (Silnik)
~bodzio
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
jak gokupilem byl strasznie zaniedbany wlozylem do niego troche pieniedzy i serce teraz mi sie odwzajemnia nawet przy mrozie poni.17 stopni pali od strzalu jak dotej pory jest ok (Silnik)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~trzask2@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
zadowolenie z sam,psuję jakość tkaniny obiciowej i twarde siedzisko fotela,brak regulacji zagłówków w płaszczyźnie poziomej,stosunkowo słabe światła mijania
Fiat Marea Sedan