Lista ocen Fiat Marea Weekend (174) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomus
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Ok, ani ja ani pasażerwowie, których wiozłem nie narzekali na brak miejsca. Przednie fotele dość wygodne aczkolwiek trzeba sie czasem pokręcić żeby wygodnie usiąść. Troche za krótkie siedzisko fotela kierowcy powoduje że przy ponad 180cm wzrostu opuszczenie fotela powoduje że uda wiszą w powietrzu co na dłuższą mete nie jest zbyt wygodne. Trzymanie boczne jak na rodzinne kombi całkiem w porządku ale jak większość rzeczy w tym aucie, bez rewelacji
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Marea w wersji Weekend czyli kombi to wyjątkowo pojemny samochód. Duże fotele przednie i spora kanapa z tyłu pozwalają wygodnie podróżować nawet na długich trasach. Dodatkowo duża przestrzeń z przodu nie pozwoli narzekać na brak miejsca nawet dużym osobom. Bagażnik to wyjątkowo pojemne miejsce, jest tylko trochę mniejszy niż mały pokój w blokowym mieszkaniu :) Spokojnie pomieści bagaże nawet na długą wyprawę rodzinną.
~b.bronski@gmail.com
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Świetne auto zarówno dla niskich jak i bardzo wysokich osób (około 2 metrów). Wiem co mówię bo sam mam ponad 190 cm wzrostu i jest to bardzo ważny czynnik. Fotel regulowany dwu płaszczyznowo, mnóstwo miejsca na nogi, dużo nad głową, nic nie ciśnie nic nie uwiera i co najważniejsze pasażerowie również mają sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie znam bardziej komfortowego auta tej wielkości za te pieniądze.
~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Bardzo wygodne podróżowanie dla 4 pasażerów. Tylna kanapa jest mocno wyprofilowana dla dwójki pasażerów więc jeśli chcemy jechać w piątkę to środkowego pasażera trzeba na zakrętach trzymać ramionami:) Bagażnik to poezja: rozkładany zderzak daje możliwość przewożenia bardzo długich przedmiotów z zamkniętą klapą, przydaje się także do wkładania dziecięcego wózka
~Mariano Italiano 3
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Auto wewnątrz ogromne, zwłaszcza że na zewnątrz nie przybiera rozmiarów mastodonta i nawet kobiety nie bedą miały problemów z parkowaniem. Obok silnika drugi mocny punkt tego fiata. Auto jest szerokie, miejsca jest wszędzie pod dostatkiem, zwłaszcza że nie odbywa się to ani kosztem bagażnika ani tylnich siedzeń.
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Zalety: kierowca może wygodnie dostosować fotel i zająć optymalną pozycję Wady: przy ustawieniu fotela pasażera do w miarę wygodnej pozycji niewiele zostaje miejsca dla siedzących z tyłu i odwrotnie jeśli jedziemy w 4 lub 5 osób to pasażer z przodu obija kolanami deskę rozdzielczą
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Z przodu dwie rosłe osoby mogą podróżować wygodnie (sam mam prawie 190cm wzrostu). Jeśli autem jechać mają 4 dorosłe osoby, nie będzie to katorga, jednak na tylnej kanapie mogłoby być trochę więcej miejsca. Długość siedzisk mogłaby być odrobinę większa.
~Darek
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Cztery osoby mają dużo przestrzeni+fajny podłokietnik z tyłu+duży bagażnik.Nawet wysocy kierowcy powinni bez większych problemów znaleźć wygodną pozycję a i tak pasażer siedzący za kierowcą będzie miał sporo miejsca na nogi.Auto jest naprawdę przestronne!
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Dużo miejsca jak na samochód tej klasy, mam 190 cm wzrostu i bez problemu dostosowałem samochód do swoich potrzeb. Nawet przy bardzo mocno odsuniętym fotelu kierowcy, pasażerowie z tyłu będą mieli całkiem sporo miejsca na nogi.
~Solek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająca. MIejsca dla pasażera z tyłu po odsunieciu na maxa przednich siedzeń naprawdę mała. Podróżowanie w cztery dorosłe osoby gdzie kierowca ma ok 1,8m wzrostu naprawdę malo komfortowa.
Fiat Marea Weekend