Lista ocen Fiat Marea Weekend (162) - Ergonomia

Na liście zabraknie 209 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafalp_pl@wp.pl
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
NO tu można było siępostarać lepiej: opisy na dźwigniach można było podświetlić (jak w Tipo), a tak to w nocy za cholerę nie widać co jest ustawione. Przydfalby się uchwyt na napoje bo nie ma gdzie tego postawić, w tylnej kanapie pod chowkiem przydałaby siedziura na narty (jak w sedanie)
~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie mam zastrzeżeń, poza tym że radio jest umiejscowione trochę za wysoko. Przy częstym przełączaniu stacji/piosenek może boleć ręka. Plusem jest to, że wszystko jest przejrzyście rozplanowane, niczego nie trzeba się uczyć, bo znajduje się dokładnie tam gdzie powinno być :D
~thomus
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Wszystko pod reką, nie ma się czego przyczepić. Nie mam fabrycznego radia, a co za tym idzie nieco doskwiera brak zegarka w kabinie ale to szczegół. Kierownica regulowana tylko w pionie ale to mi akurat nie przeszkadza choć nie każdemu może sie udać zająć dogodną pozycję
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
W kabinie wszystko jest w miarę na swoim miejscu.Największe zastrzeżenia mam do materiałów użytych w kabinie-jakość jest bardzo niska.Tapicerka ma skłonności do przecierania się na krawędziach a plastiki są twarde,nieprzyjemne w dotyku i podatne na zarysowanie.
~Micharttttt
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Wnętrze jest bardzo dobrze przemyślane. Wszystko jest pod ręką. Nawiew i radio jest na górze nie przeszkadza kierownicy gdy ktoś je obsługuje i mozna je obsługiwać z zamkniętymi oczami. Dosyć dobra jakość wnętrza jak na Fiata. Oprócz siedzeń.
~Solek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wnętrze przyjemne, sterowanie radiem w kierownicy to duży plus. Podłokietnik ze schowkiem, wszystko na swoim miejscu. jeśli komuś przeszkadza to, że aby wyświetlić temp. trzeba wcisnać przycisk na desce... zdarza się, może nie ma podzielności uwagi.
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Znów wszystko sensownie zaprojektowane i poprawne, kierowca i pasażer miał czytelny dostęp do wszystkiego na desce, poza tym na duży plus płaska powierzchnia załadunku z racji otwieranej dolnej klapki bagażnika.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Panel przełączników jest wygodny i intuicyjny. Dodatkowo mój egzemplarz posiada sterowanie fabrycznym radiem ze zmieniarką w kierownicy. Jedyne czego brakuje, to regulowanie kierownicy w płaszczyźnie poziomej.
~b.bronski@gmail.com
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Dla mnie osobiście nie ma to wielkiego znaczenia, jednak jeżeli ktoś czuje się niepewnie w dużych autach to może mieć problem z parkowaniem ponieważ widoczność nie należy do najlepszych i trzeba to robić mocno na wyczucie.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend
7,1
7,4
10,7
~Pavlo
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Wszystko ładnie skonstruowane i wszystko pod ręką i przemyślane. Niestety brak uchwytu na napoje i nie za duży schowek (dużo średnich schowków ;) ) Ciężko się otwiera drzwi jak się jest pierwszy raz w samochodzie ;)
Fiat Marea Weekend