Lista ocen Fiat Marea Weekend (162) - Ergonomia

Na liście zabraknie 209 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xawi@op.pl
Weekend 1.9 TD 75KM 55kW
Moim zdaniem najwiekszy plus tego samochodu. Pozycje za kierownica mozna dobrac idealnie, mozna idealnie "wpasowac" sie do tego wnetrza, naprawde 5 +
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Przed kupnem nie podobało mi sie.Bylem zakochany w kanciastym wnetrzu Toledo czy Cordoby. Teraz zmieniłem zdanie! Jest naprawde ładne i poręczne
~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
bobma. Wszystko pod ręką, radio sterowane z kierownicy, szyby elektryczne tył i przód, opuszczana belka z tyłu, przy bagażniku - rewelacja
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Tak jak powinno być, po prostu. Zatem ocena doskonała według mnie. Więcej nie ma co pisać. Auto wypada bardzo dobrze pod tym względem.
~rafal320
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jest dobrze i ładnie, tylko w niektórych modelach plasitki trzeszczą, ale w bogatych wersjach jest naprawde dobrze
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wszystko pod ręką. W aucie dużo miejsca. Fotel posiada regulację części lędźwiowej, regulacja wysokości siedzenia
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
~Adams21
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
nie powiem doskonale bo paru drobiazgów brakuje zwłaszcza jeżeli mery aspiruje do miana rodzinnego to gdzie uchwyt na napoje np.?????
~farmerj23@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Ja nie narzekam. Wszystko pod ręką. Do tego ciekawy design. Nie miałem z niczym problemów. Schowki podświetlone.
~Olo
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Jak dla mnie wszystko jest pod ręką i tam gdzie powinno być, obsługa przełączników jest intuicyjna i tyle w tym temacie.
Fiat Marea Weekend