Lista ocen Fiat Marea Weekend (207) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 164 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzemi
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Nieco buja, a wcale niezbyt komfortowo (mam wszystko nowe - od wahaczy, do amorków). Jednak w granicznych sytuacjach czuć jeszcze spore rezerwy. Ogólnie OK
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
tutaj jest troche gorzej (to nie wina auta). jak dla mnie troche za miekkie. na zakretach buja na boki. ciezko wyczuc droge (moze to ja tylko tak odbieram)
~Tomasz
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Jest zadowalający, zawieszenie jest sztywne i dobrze trzyma się w zakrętach, choć na naszych polskich drogach (dziurawych) czasami mogło by być trochę miększe.
~Pawsik
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Udany kompromis pomiędzy komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Niestety nasze drogi powodują szybsze zużycie np. wahaczy i końcówek drążka stabilizatora.
~potager@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Mogło by być lepie. troche myszkuje po drodze ale to moze wina opon.No i gałki stabilizatorów mi czesto lecą co 20 tyś km ale nie dziw polskie drogi.
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Moi rodzice jezdza Alfa Romeo 166 z 2005r. i twierdzą, ze w mojej maryśce na naszych polskich drogach podróżuje sie jakos bardziej komfortowo :)
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
twarde zawieszeenie, na zakrętach lekko podsterowne, awaryjne ( wachacze wymieniane w całości) ale nie za drogie chyba że ktoś woli ASO
~Koks
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie auto prowadzi sie bardzo dobrze i łatwo je wyczuć, przeszkadza trochę podsterowność którą czuć szczególnie na mokrej nawierzchni
~DAREK
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
tutaj jak narazie mogę powiedzieć dobrze z uwagi na nasze drogi na których trochę zaszalałem i autko tego nie wytrzymało, bo nie jest to terenówka
~Paweł
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Niestety jak można się do czegoś przyczepić to do podwozia. nie tumi należyci drgań, szybko się psują elementy zawieszenia a części sa drogie.
Fiat Marea Weekend