Lista ocen Fiat Marea Weekend (207) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 164 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian Ł.
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
na szerszych oponach jest dobrze (195/60/15), przód przewidywalny, tył sztywny, zawieszenie jest w miarę wytrzymałe, bez problemowe,
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Auto pewnie trzyma się drogi,aczkolwiek w dziurach jakie występują w naszych drogach słychać stuki w zawieszeniu.
~natussum
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Kupiłem ze zużytymi łącznikami stabilizatora, ale szybko je sam wymieniłem i już nic nie puka, nic nie stuka- aby tak dalej!
~Krzysiek
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Zawieszenie w miarę twarde - do szybkiej jazdy po zakrętach, ale i na tyle komfortowe, że rodzina nie narzeka.
~ANTONIO (ANTEK)
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
DOBRZE TRZYMA SIE DROGI LECZ NIE POLECAM JAZDE W ZIMIE NALETNICH OPONACH MIELI KOŁAMI NA ŚNIEGU I CIĘŻKO JEST NIM RUSZYĆ Z MIEJSCA
~Henry
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
prowadzenie OK, jakość mogła być lepsza -po 70 tys. km wymiana lewego wachacza -wystąpił luz na tulejkach wachacza
~Stiwen
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Dobrze się prowadzi jak na polskie drogi. Po wstawieniu szerszych opon świetnie sprawuje się na zakrętach.
~Jaro6368
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Mogłoby być lepiej, ale dobre opony to połowa sukcesu. Jak wyremontuję zawieszenie to będzie w dechę.
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
uważam że układ jezdny jest dobry chociaż na naszych drogach nawet mercedes wybije się dość szybko
~marko400
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
jak na takie auto prowadzi sei pewnie i dobrze trzyma sie na zakretach . łatwy w manewrowaniu
Fiat Marea Weekend