Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2000 (39)

~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
3,8
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli samochodu potrzebujesz tylko do przemieszczania się to możesz go kupować. Tani w eksploatacji, naprawie czyli to co najważniejsze. Jeśli masz znajomych których ciekawi czym jeździsz to lepiej sobie odpuść aby nie być w centrum niewybrednych żartów. Osobiście uważam że gdyby nie silniki JTD to nawet nie zwróciłbym uwagi na ten samochód. Problemem staję się dalsza odsprzedaż.
4,1
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód spełnia swoją rolę, dowozi mnie tam gdzie mi tego potrzeba. Jednocześnie jest ładowny, tani w eksploatacji i niezawodny.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli miałby kupić to auto jeszcze raz - zrobiłbym to bez zastanowienia. Zastanawiałem się już nad zmianą, jednak funkcjonalność i ekonomiczność tego auta bardzo ciężko przebić. Marysia pozostaje ze mną na kolejne lata, podejrzewam nawet, że zostanie w moich rękach już do końca swoich dni.
~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to samochód o bardzo atrakcyjnej linii nadwozia, w zasadzie nie starzejąca sie sylwetka i wnętrze. Bardzo dobrze się prowadzi i mało pali, do tego jest tani w zakupie i w eksploatacji, jeśli trafimy na utrzymany egzemplarz. Do tego bardzo bogate wyposażenie i możemy się cieszyć z jazdy. Opinie o awaryjności w tym samochodzie prawdopodobnie piszą ludzie, którzy nigdy nie mieli z tym autem doczynienia, bo sami użytkownicy bardzo chwalą ten...
3,5
~Darek
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Marea Weekend cenowo jest dość atrakcyjnym autem,niestety ceny części i trudności w samodzielnych naprawach mocno zniechęcają do tego modelu i do Fiata.Wiele elementów to tandeta niegodna do użycia w chińskich skuterkach! Nie jestem zachwycony tym autem i raczej wszystkie fiaty będę omijał z daleka.
~farmerj23@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód dla osób, którym kombi jest potrzebne. Dużo miejsca, ilość pasażerów nie odczuwalna zbytnio przez silnik, wszystko tam gdzie być powinno, małe zużycie paliwa. Jedynym problemem jest znalezienie miejsca na parkingu bo nie w każdą dziurę się wciśnie...
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego samochodu. Ma duży bagażnik, zapewnia niezły komfort jazdy, a wizyta na stacji paliwowej nie jest horrorem.
~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Trudno powiedzieć by było to auto doskonałe. Ale za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. Największą wadą tego auta jest karoseria. Blachy są dosyć miękkie i bardzo łatwo o ich uszkodzenie. Rdza pojawia się w bardzo wielu miejscach: progi, nadkola, końce profili zamkniętych. Aż strach zaglądać pod spód auta :P

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Przeciętne auto,bez jakiś wielkich fajerwerków.Dobrze zaprojektowane,ładne,kiepsko zmontowane.Jak na aspiracje do klasy średniej-dobrze wyposażone,ale jakość wykonania i materiałów - słaba.
Fiat Marea Weekend