Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2000 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak za taką cenę dostajesz samochód tani w eksploatacji, niezawodny i mało palący. Bardzo dobry wybór jeżeli potrzebujemy samochodu przejściowego, a nie mamy pieniędzy na nic bardziej luksusowego. W moim przekonaniu FIATy są w Polsce niedoceniane, a niesłusznie, bo za nieduże pieniądze dostajemy to, o czym możemy zapomnieć w Niemcach czy Amerykańcach.
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Tani samochód za niewielkie pieniądze. Może dałbym ocenę doskonałą za stosunek jakość/cena gdyby nie fakt że za te same pieniądze jakie dostałem za sprzedaż Marei kupiłem w super stanie forda mondeo z pełnym wyposażeniem. Czyli za te same pieniądze moim zdaniem można dostać jeszcze więcej.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Pod tym względem lepiej być nie może. Przy wysokich mrozach musimy przeboleć trzaski plastików we wnętrzu, jednak wyposażenie wersji HLX jest bardzo dobre, jednostka napędowa gwarantuje miłe doznania z jazdy, jest bardzo elastyczna, a cena zakupu jest śmiesznie niska.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto tanie w zakupie, tanie w eksploatacji a przy tym duże i pojemne. Co prawda jakiś pisku tu, jakieś trzeszczenie tam, ale mój ma ponad 280kkm przebiegu, więc uznaje to za wynik bardzo dobry.
~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Bogate wyposażenie, blach w podwójnym ocynku, niskie ceny części, ładna sylwetka. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli komuś nie zależy na tzw. \"prestiżu marki\" to ten samochód jest dla niego.
~Greg
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Fiat daje dobre wyposażenie, ale kiepską jakośc wykonania, szczególnie dotyczy to detali, które nie mają bezpośredniego wpływu na bezpieczeństwo i to wszystko za rozsądną cenę opakowane w ładne nadwozie.
~bakacz86@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Stosunkowo tani samochód. Nieźle wykonany, poprawiłbym tylko jakość plastików w środku bo z wyglądem jest bardzo fajnie. Jeden bardzo wielki minus - nie da rady go sprzedać :)
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Ta kategoria to domena Marei i Fiata.W porównaniu z niemiecką konkurencją łatwiej znaleźć dobre auto w przystępnej cenie.Ale niższa cena=niższa jakość-wybór należy do Ciebie.
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Za ok 15 tys. mozna kupic napraede wygodne, dobrze wyposazone i wciaz barzdo ładne auto! Auta ciagniete z Włoch w wiekszosci maja dosc mocno cofane liczniki. Trzeba uwazac.
~Jakubek
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
ja go mam od nowaści no i wtedy całkiem sporo kosztował, teraz można kupić dobrzy egzemplarz już za 15 - 16 tyś. Ja swojego chyba już nie sprzedam bo mi się nie opłaca
Fiat Marea Weekend