Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW 1999-2002 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam Odradzam.
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Odradzam każdemu jakikolwiek model fiata, który ma zamontowany alternator na dole! Dostaje się tam non stop woda , pęka obudowa a następnie uzwojenie i alternator do wymiany. I tak w kółko. Myślałem, że złe opinie o Fiacie są przesadzone i kupiłem - sypie sie wszystko po kolei. Montowanie alternatora na dole to największy idiotyzm, chała,dziadostwo i technologiczny chłam jaki tylko można wymyślić. Zdecydowanie odradzam i czekam co się jeszcze...
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Jeździłem Marysią kombi jako autem służbowym 4 lata (2002-2006) i było to jedyne auto w moim życiu, którym wyjechałem z salonu jako nówką. Generalnie, nie mam większych zastrzeżeń, solidna furka na 4 gwiazdki - dość dynamiczny i w miarę oszczędny silnik JTD, wystarczająco miejsca w środku, spora ładowność kufra, co przy mojej 4 osobowej rodzinie oraz wożeniu służbowych toreb miało spore znaczenie. Ogólnie dobrze ją wspominam.
~nietoperek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Samochód wygodny, niemęczący w długich trasach. Posiada nie widziane przeze mnie w innych kombi otwierany tylny zderzak z zamkiem niezależnym od zamka tylnej klapy. Pozwala to na przewóz długich ładunków z zamkniętą klapą bagażnika, a także używanie na postoju otwartego zderzaka jako siedzenia (bardzo często przeze mnie używanenp. przy przebieraniu butów). Ten zderzak zdecydował o wyborze samochodu!
~Robert
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Mój samochód ciężko pracuje (jestem taksówkarzem), i czasami robi niespodzianki. Do bani jest zawieszenie, łącznik stabilizatora leci co 20000 km, wachacze też są średnie. 182000 km i trzy razy wymieniałem. To samo ze sprzęgłem 3 razy wymieniane. Jeżeli ktoś robi 30000 km rocznie to polecam, jeżeli więcej to tylko do jazdy w trasie. W mieście na taksówce sprawdza się niezabardzo
~Krzysztof Maj kmaj@krak.eu.org
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Bardzo wygodne, dobrze prowadzące się i oszczedne auto. W standardzie bardzo bogate wyposażenie, u innych marek oferowane wyłacznie za dopłatą. Na jazdę w kraju moc całkowicie wystarczająca, jednak np. na niemieckie autostrady gdzie nie ma ograniczenia prędkości, przydałoby sie jej trochę więcej.
~Henry
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Auto wygodne, pojemne, dynamiczne i z umiarkowanym apetytem na paliwo. Świetna praca silnika powyżej 1500 obr/min, poniżej delikatnie trzeba operować sprzęgłem i gazem. Wyprzedzanie na piątym biegu przy szybkości powyżej 90 km/h rewelacyjne, turbina robi swoje!
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Za te pieniądze ciężko wymagać ideału. Na plus zasługuje duży bagażnik i otwierany zderzak, kilka razy wykorzystałem ten patent. Silnik bardzo dobry, mój ma podniesioną moc do 138KM i naprawdę czuć przyspieszenie.
~rkacprzy@hotmail.com
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Bardzo dobry i dynamiczny silnik, jak na diesla to rtównież bardzo cichy, w środku wykończenie takie sobie - ale jak ma służyć do jazdy a nie do szpanu to w zupełności wystarczy. Za te pieniądze trudno znaleźć coś lepszego
~mR
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Ogólnie całość oceniam pozytywnie - zaskoczeniem są osiągi - silnik miło się wkręca na obroty - W stosunku do mojej ex Octavi 1.9 tdi (110 KM) idzie jak burza .

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Promill
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Wygodny, duzy bagaznik, diesel z prawie sportowymi osiagami, dobra kultura pracy, niezbyt komfortowe zawieszenie, ale za to przyzwoicie trzyma sie drogi
Fiat Marea Weekend