Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
naprawde balem sie kupic ten samochod ( nobo to FIAT)ale bylo potrzebne mi autko combi i moge teraz powiedziec ze to byl dobry wybor. jezdze nim dopiero niecaly rok i napewno tak szybko go nie sprzedam, bo ma wszystko co na dzien dzisiejszy jest mi potrzebne tj przestrzen, wygoda, i w miare nowoczesny wyglad. silnik wedlug expertow to jednostka jak na swoj wiek bardzo zaawansowana no i blacha w ocynku todaje autko nie do zdarcia. no chyba ze...
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo funkcjonalny, swietna linia, na wyposazeniu abs, 2 poduszki i klima, sprzet audio ktory jest wmontowany w przednia konsole (radykalnie wiec spada prawdopodobienstwo ze niewyzyta mlodziez zechce sie polasic na odtwarzacz), rewelacyjna ekonomika dizla sprawia ze jest to naprawde bardzo udane auto. na dodatek, ze uwagi ze fiat ma w polsce relatywnie zla renome, mozna spokojnie zostawic pod blokiem i nie obawiac sie ze rano auto bedzie...
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Super auto za niewielkie pieniadze,nie sluchajcie ludzi co gadaja ze plastiki trzeszcza itd, gó...no prawda, sa to Ci co nigdy nie jezdzili chyba tym autem, zrobiłem prawie 70 tys i jest ok, jak ktoś chce posłuchac jak trzeszcza plastiki niech wyłozy 3xtyle pieniedzy i z tych samych lat zakupi passata B5 zobaczy jak tam wszystko daje czadu, a wiem bo jezdzilem bo kolega sasiad mial,pogonił i teraz ma A4 które jest ciche
~ Obiad@planty.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Zastanawiam sie dlaczego są takie problemy z odsprzedaniem tego samochodu jak parametrami oraz osiągami niczym się nie różni za wiele od innych aut. Silnik jtd comonrail chodzi jak zegarek. Chyba chodzi o wieloletnie uprzedzenie do tej marki . Auto pakowne z dobrym silnikiem z dobrymi osiągami z dużą ilością miejsca w środku , cztery poduszki powietrzne . Bryła samochodu ładna . Czego można się doczepić to do plastików w środku.
~weremko@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Ogónie nie jest tak żle. Trochę drogie częsci zamienne. Klima trochę za słaba i jakby za głośna. Auto szkoda że nie jest bardziej dynamiczne. Rozrząd trochę za często trzeba wymieniać. Bagażnik jak na KOMBI przystało przestronny. Na dachu dodatkowe poprzeczki. Samochód dobry do jazdy do prędkości 140km/h. Później wyje i nie za bardzo w ogóle chce iść więcej. Ogólnie jestem zadowolony
~Mariusz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Świetne auto mam je już 5 lat nie zawiodło mnie ani razu silnik jeżeli się spokojnie jeździ może spalić mało mnie udało się zejść do 4 litrów chwilowego spalania wszyscy narzekają że fiaty się psują jest to nieprawda jeżeli ktoś o auto dba to ono nie będzie się psuło uwierzcie mi fani niemieckiej motoryzacji podoba mi się ta ponadczasowa stylistyka auto naprawdę godne polecenia
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Myslę,że Marea jest dobrym autem biorąc pod uwagę jego cenę zakupu i wyposażenie jakim dysponuje w wersji standartowej.Części zamienne(oczywiscie zamienniki)sa w cenach porównywalnych z innymi autami tej klasy.
~yuit
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
niesłychanie miłe auto, w środku bardzo estetyczne, jedna wada - bardzo słabe przyspieszenie, może ktoś spotkał się z tym problemem - auto nie ma odjazdu choć od strony technicznej jest bez zarzutu, może ten typ ta ma ?
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
FIAT G**** WART !!! Niska jakość materiałów wykończeniowych (osłony przed słońcem obciągnięte ceratą). Zaślepki śrubek są zbyt widoczne. Beznadziejnej jakości odbiornik radiowy mintowany na stałe o nietypowym kształcie.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kornel.k@poczta.arena.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Jest bardzo nisko zawieszony i dlatego raz rozbiłem miske olejową, kiepsko rozwiazane usytuowanie korka zlewu oleju, powinno być fabryczna osłona miski olejowej. Poza tym bardzo przyjemny, wygodny i oszczędny w uzytkowaniu samochód.
Fiat Marea Weekend