Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
alternator (poprostu sie zuzyl,nie pekl tylko sie skonczył), pompa wody sie zatarła (z winy mechanika bo nei wymienil razem z rozrzadem), wymieniłem elektrozawór przestawiacza kąta wtrysku bo lał ropa i ciezko odpalał z rana,teraz na dotyk
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
PARCIEJĄCE KLAMKI - to mnie drażni najbardziaj (cena jednej nowej 120zł), wymiana koła pasowego, pękający pasek rozrządu przy małym przebiegu; beznadziejna jakość blacharki - wszechwidoczna rdza i wewnętrzne otarcia lakieru o części gymowe
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
dopilnowywanie regularnych przegladow fiatowskich i nie ma problemow. niedopilnowanie moze sie skonczyc np. naprawa pompy dizla, wtryskow i paru innych "drobiazgow" w cenie ok. 1.5 tys euro (o ile mamy niefarta nie byc w polsce)
~lukasz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
tragedia sypie sie wszystko prucz silnika.nie bez powodu maja taka opinie . trzy fiaty mialy swoja szanse i juz nigdy tego gu...nie kupie. to jest szrot.
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Cieknąca przekładnia kierownicy - wymieniana dwukrotnie (w tym raz na gwarancji). Poza tym poważniejszych awarii brak.
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
moje auto ma przejechane 250tyś.km. z czego 30 tyś.zrobiłem ja w 7 miesięcy nie miałem żadnych ustarek
~potager@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Awaria przyśpieszacza pompy wtryskowej cena nowego kosmos 900 zł kupilem uzywany za 300zl.
~ Obiad@planty.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Wysizdł co prawda przepłnomiez powietrza ale od Stilo jest tańszy jak do mareei a parametry te same
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
cos ze sprzeglem sie dzieje. mechanik jeszcze nie zdjagnozowal usterki
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
7,7
~Mati
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
maglownica do wymiany , ale ogólnie auto wcale nie było zbytni problemowe
Fiat Marea Weekend